Kočičí toaleta Catgenie

Toaleta pro kočky Catgenie vyniká zejména snadnou instalací a pozdějším provozem bez starostí. Zvolit lze buď zapínání - aktivace kočkou, automatické spouštění nebo lze toaletu zapínat tlačítkem Start. Díky kočičí toaletě Catgenie si nemusíte dělat starosti se zapáchajícím kočičím záchodem plných mikrobů. Toaleta Catgenie se sama spláchne, vymyje permanentní omyvatelné granule a provede sanitaci roztokem SaniSolution. Poté biologicky rozložitelné omyvatelné granule vysuší horkým vzduchem. Její instalace je snadná, k toaletě stačí připojit hadici na studenou vodu a vypouštěcí hadici (jsou součástí balení). Vaše kočka si toaletu oblíbí pro její stálou čistotu a možžnost hrabání, které je pro kočky přirozené.

Toaleta pro kočky Catgenie

Plně automatický kočičí záchod bez použžití steliva

S kočičím záchodem Catgenie užž nemusíte řešit neustálou obměnu steliva. Permanetní biologicky rozložitelné omyvatelné granule není třeba vyměňovat a odpadá také jejich číštění od kočičího trusu. Catgenie je plně automatická, stačí pouze kontrolovat a doplňovat čistící roztok. Díky těmto vlastnostem si ji zamiluje nejen Vaše kočka, ale i Vy.

 

Cena robotické toalety CatGenie se pohybuje již od 12.190 Kč.
Pro více informací o cenách přejděte do záložky ESHOP.
 
 
EET - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin.
Máte dotaz? Volejte ZDARMA naši infolinku 800 350 350

Výhody použití toalety CatGenie

  • Kočičí toaleta CatGenie použžívá permanentní omyvatelné granule
  • Nemusíte manipulovat se stelivem nebo je měnit
  • Bez prachu, choroboplodných zárodků, zápachu a steliva
  • Splachuje kočičí odpad pryč z vaššeho domova
  • Automaticky vymývá granule a provádí sanitaci
  • Zařízení používají a doporučují veterináři
  • Catgenie můžže sloužžit i pro několik koček

Máte dotaz?

Odeslat formulář