5 5

Více obrázků

CatGenie 120+ Sanisolution cartridge bez vůně

EAN: 0891329001249
Kód: kcgcb
669,00
552,89 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem

Popis:

lista_vernostni_produkt

Náhradní čistící roztok SaniSolution bez vůně vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Popis produktu CatGenie 120+ Sanisolution cartridge bez vůně

jv5_9957_01Roztok Sanisolution bez vůně pro kočičí toaletu CatGenie - náhradní balení 

SaniSolution je pro kočky bezpečný. Obsahuje stejné složky, jaké používají veterináři k desinfekci operačních prostor. Tekutina v zásobníku je vysoce koncentrovaná. V této formě je bezpečná pouze pokud je v zásobníku.

SaniSolution čistí a desinfikuje omyvatelné granule, plastové sítko a mísu.

V režimu „aktivace kočkou“ (Cat Activation) vydrží  roztok 240 cyklů. V režimu automatického spuštění (Auto Set) vystačí na 120 cyklů. VŽDY mějte po ruce náhradní zásobníky.

Unikátní mechanismus zásobníku Smart Cartridge uvolňuje přesné množství roztoku pro každé ze tří mytí v rámci jednoho cyklu čištění, protože každé mytí vyžaduje jiné množství roztoku. Roztok SaniSolution vymývá materiály, které způsobují zápach, pomáhá při sušení a chrání mechanické části zařízení. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři jako neškodné pro kočky.

Návod CatGenie 120+ SaniSolution bez vůně ke stažení ZDE.Parametry produktu CatGenie 120+ Sanisolution cartridge bez vůně

Výrobce Petnovation ltd.
Záruka 6 měsíců