Co je CatGenie - automatická toaleta pro kočky?

Představujeme Vám jediný kočičí záchod na světě s automatickým splachováním a vymýváním. Catgenie uspokojí potřebu vaší kočky hrabat, ale místo steliva na jedno použití poskytuje pohodlné a biologicky rozložitelné omyvatelné granule. Kočičí toaleta Catgenie funguje zcela samostatně a automaticky, dopřeje pohodlí Vám i Vaší kočce.

jv5_9409_01

 
  • Kočičí toaleta CatGenie používá permanentní omyvatelné granule
  • nemusíte manipulovat se stelivem nebo je měnit
  • bez prachu, choroboplodných zárodků, zápachu a steliva
  • splachuje kočičí odpad pryč z vašeho domova
  • automaticky vymývá granule a provádí sanitaci
  • zařízení používají a doporučují veterináři

Jak funguje kočičí toaleta? Kolik bude stát WC pro kočky?

 

Catgenie zvládne i více koček

Catgenie je vhodná i pro několik koček zároveň. Díky Catgenie nemusíte už kupovat žádné stelivo, ani kočkolit, omyvatelné nenasákavé granule slouží k trvalému použití. Při větším množství koček tak nedochází k vyšší spotřebě kočkolitu či steliva a tím šetříte nejen Vaši peněženku, ale i životní prostředí.

 

Už žádné ruční čištění kočičího WC

Každý chovatel koček není zrovna nadšen číštěním jejich záchodu. Catgenie vše zvládne sama a Vy se nemusíte se o nic starat. Celý proces je plně automatický a Catgenie se sama hlídá a udržuje v čistotě.

jv5_0459_01 

Více informací o kočičí toaletě CatGenie

CatGenie je moderní řešení wc pro kočky, pracuje bezchybně, jednoduše a bez potřeby vyměňovat stelivo. Veškeré podrobnosti k funkcím této kočičí toalety najdete na podstránce Jak funguje kočičí toaleta?. Kromě dalších výhod nabízí CatGenie také úsporu financí za stelivo. Další dotazy ke kočičí toaletě zodpovídáme v sekci časté dotazy, případně na infolince 800 350 350.