Jak zapojit kočku do chodu domácnosti?

Kočka je skvělý mazlíček do bytu či domu. Je hodně mazlivá a zároveň je samostatná. Hodí se i pro lidi, kteří se nemohou zvířatům věnovat tak často. Ale i přesto vyžaduje péči, pozornost a lásku.

Udělejte ji pelíšek na teplém a klidném místě bez průvanu, kde si bude moci odpočinout. Dávejte ji několikrát denně menší porci granulí. Kromě toho, že se kočka zasytí, napomůže to soužití mezi vámi. Samotný kočičí záchod je zapotřebí umístit do snadno přístupné části místnosti, kde kočku nic nebude rušit. Aby kočka byla neustále v bezpečí, nenechávejte otevřená okna nebo dveře. V takovém případě se doporučují sítě do oken či dveří. Kočky se rády dívají z okna, dopřejte jim tu možnost, ale s použitím sítí v okně.

Samočisticí toaleta pro kočku udržuje vaši domácnost v neustálé čistotě. Kočka si na ni jistě zvykne bez problémů. Toaleta CatGenie zajistí dokonale čistou toaletu bez bakterií a zápachu. Součástí jsou biologicky rozložitelné granule, které se spolu s toaletou za pomocí čistícího roztoku omývají, čistí a následně vysuší horkým vzduchem. Nečistoty pak odcházejí odtokovou hadicí potrubím pryč. Samočisticí toaleta CatGenie vám ušetří čas, námahu a kočce zajistí neustálý pocit čistoty.