Nákup a doručení

Druhy dopravy
ceny vč. DPH
osobní odběr Staré Město u UH zdarma
PPL 120 Kč
PPL při objednávce nad 50.000Kč zdarma
PPL večerní doručení
(při objednávce nad 50.000Kč)
120 Kč
(zdarma)
PPL expres balík (vždy zpoplatněn) 250 Kč
GLS 120 Kč
GLS při objednávce nad 3.500Kč zdarma
   
Česká pošta 300 Kč
Česká pošta při objednávce nad 50.000Kč zdarma
Doprava na Slovensko je účtována vždy do hmotnosti 7 kg 300 Kč


Objednané zboží vám doručíme hned několika způsoby. Jaké to jsou se dozvíte právě zde.

- Doručení zboží přepravní službou GLS do 24hod. V případě obdržení objednávky do 14hod. (v pracovní dny). Doručení službou PPL je do 48 hodin (v pracovní dny).

 
 
Balík PPL - Soukromá zásilka

- řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti
- zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den
- hmotnost balíku je omezena do 50 kg
- zásilku vám doručíme následující pracovní den po jejím převzetí od odesilatele
- cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic)

PPL večerní doručení
- v určitých lokalitách ČR nabízíme i večerní doručení v rozmezí 17–21 hodin (seznam lokalit naleznete zde

PPL expresní balík
- v určitých lokalitách ČR nabízíme i expresní doručení do 10:00 hod. (seznam lokalit naleznete zde)
- tato služba je zpoplatněna, viz. Ceny za dopravu

Převzetí a reklamace: 
- Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.
- Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Komunikace s PPL
- pro komunikaci s PPL výhradně používejte číslo zásilky

Doručení zboží přepravní službou PPL do 48hod. (v pracovní dny)


Balík GLS - Soukromá zásilka

- Vaši zásilku Vám doručí společnost General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.  Od založení koncem roku 1999 GLS vybudovala během několika málo let stabilní síť evropské balíkové přepravy. Tato síť nyní pokrývá 41 států. V mnoha zemích založila GLS vlastní společnosti - často kompletní sítě, které byly ihned uvedeny do plného provozu.
- vlastní třídící centra a doručovací sítě umožňují společnosti GLS standardně poskytovat doručení zásilky následující pracovní den po vyzvednutí v celé České republice. Díky napojení na mezinárodní síť nabízí zákazníkům expresní doručení do dalších 41 zemí Evropy
- všechny zásilky vstupující do systému jsou opatřeny čárovým kódem, který je snímán při každé operaci na cestě od odesílatele k příjemci. Příslušná informace o zásilce je kdykoliv k dispozici on-line (v reálném čase).
- průběh přepravy Vašeho balíku můžete sami sledovat na internetu

Převzetí a reklamace: 
- Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.
- Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.
 
 
Balík Česká pošta

- dodání obchodního balíku garantuje pošta nejpozději následující pracovní den po dni podání. Balíky větších nebo nepravidelných rozměrů (neskladné) jsou dodány nejpozději druhý pracovní den po dni podání.

- v obchodním balíku lze přepravovat věci do hodnoty 100.000 Kč. Za Obchodní balík Česká pošta odpovídá do výše sjednaného limitu odpovědnosti, tj. Udané ceny. Obchodní balíky jsou od okamžiku podání sledovány v systémuT&T (Track & Trace).
 • Garantovaná doba dodání
 • Kvalitní, rychlá a spolehlivá služba
 • Velké množství doplňkových služeb
 • Jediná zásilka, jejíž obsah může mít hmotnost až 30 kg
 • více informací o službě najdete zde
   Platba při převzetí zboží / dobírka

Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou.

 • hotově - při osobním vyzvednutí zboží na prodejně
 • hotově - dobírkou - při přebírání zboží od doručovatele - zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky


Převodem předem

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, pošleme vám během 24hodin na e-mail zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet expedujeme zboží na adresu uvedenou v objednávce.

Při platbě převodem předem:

 • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
 • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou
 • při osobním odběru zboží, je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas)