Více obrázků

Omyvatelné granule k robotické toaletě CatGenie

EAN: 0891329001027
Kód: Kcgg
649,00 Kč

Dostupnost: Do týdne

Popis:

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Popis produktu omyvatelné granule k robotické toaletě CatGenie

Biologicky rozložitelné omyvatelné granule k automatické kočičí toaletě CatGenie - náhradní balení.Na rozdíl od všech druhů kočičího steliva jsou omyvatelné granule bezpečné z hlediska životního prostředí, biologicky rozložitelné a recyklovatelné.

Granule k automatické kočičí toaletě Catgenie jsou naprosto nesavé. Na rozdíl od tradičního kočičího steliva se granule při každém cyklu čištění řádně vymyjí. Jejich funkcí je uspokojit potřebu vaší kočky hrabat a přikrýt svoje výměšky.

Granule jsou neškodné jak pro kočky, tak pro lidi, a snadno projdou trávicím systémem.


stelivo_10 granule
nikdy u Catgenie nepoužívejte běžné stelivo ani je nepřidávejte do granulí do robotické toalety používejte pouze originální omyvatelné granule CatGenie
UPOZORNĚNÍ: Omyvatelné granule CatGenie se v odpadu biologicky rozkládají. Pokud použijete jako náhradu originálních granulí CatGenie jiné plastové granule, které nejsou biologicky rozložitelné, můžete si způsobit ucpání odpadu anebo poškození toalety. V případě, kdy nebude používán originální granulát a dojde k poškození robotické toalety, nebude následná oprava brána jako oprava záruční. Veškeré náklady spojené s opravou hradí zákazník.  

Parametry produktu omyvatelné granule k robotické toaletě CatGenie

Hmotnost 1,6 kg
Výrobce Petnovation ltd.
Záruka 6 měsíců