Žije i vaše kočka stále jako “ve středověku”?

Přestože nové vynálezy stále častěji usnadňují náš život, u některých věcí, jako by se pokrok zastavil. Každý dnes vlastní chytrý telefon a mnoho z nás také řadu automatických či robotických spotřebičů.
Celá řada chovatelů koček se ale v případě péče o denní “potřeby” svých kočiček chová jako v dobách dávno minulých a stále odklízí výkaly a moč svých miláčků hezky po staru... “ručně”. Taháme domů balíky steliva, které pak v nevábné “použité” podobě z domů opět vynášíme a pracně je likvidujeme.

jv5_0408_catKolik z vás má však doma toaletu v historické podobě “kadibudky”?

Všichni dnes ctí hygienický standard a mají doma krásné, čisté a voňavé toalety.
Jen ty kočky nám to nějak kazí… Ale nemusely by! Také péči o jejich “záležitosti” dnes technika přivedla na hranici dokonalosti a bezstarostné automatizace.


Jediná robotická kočičí toaleta svého druhu na světě!

CatGenie funguje jako inteligentní splachovací záchod, který se o exkrementy vaší jinak čistotné kočky sám postará, spláchne je do odpadu a “trůn” vašich kočiček vyčistí a vydesinfikuje tak dokonale,
že jim budete až závidět!

Toaleta je vybavená několika programy automatického splachování, bezpečnými sanitačními roztoky a “věčným stelivem, které se nevyměňuje ale samo čistí. Lehce si poradí s nepříjemnostmi, které vaši domácnost až doposud doprovázely s běžnou kočičí toaletou. Vyplatí se? Bez diskuse! Jen si zkuste spočítat, co vám vezmou náklady za běžné stelivo, cesty, čas, vodu, čistící prostředky i vše “nepříjemné” kolem a máte jasno. Jde o přepych nebo standard? Kočky to ví… CatGenie prostě milují!