5 5

CatGenie 120+ Granule

EAN: 913290010270
Kód: Kcgg
699,00
577,69 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem

Popis:

lista_vernostni_produkt

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Popis produktu CatGenie 120+ Granule

Biologicky rozložitelné omyvatelné granule k automatické kočičí toaletě CatGenie - náhradní balení.Na rozdíl od všech druhů kočičího steliva jsou omyvatelné granule bezpečné z hlediska životního prostředí, biologicky rozložitelné a recyklovatelné.

Granule k automatické kočičí toaletě Catgenie jsou naprosto nesavé. Na rozdíl od tradičního kočičího steliva se granule při každém cyklu čištění řádně vymyjí. Jejich funkcí je uspokojit potřebu vaší kočky hrabat a přikrýt svoje výměšky.

Granule jsou neškodné jak pro kočky, tak pro lidi, a snadno projdou trávicím systémem.

Návod CatGenie 120+ Granule ke stažení ZDE.
stelivo_10 catgenie_granule
nikdy u Catgenie nepoužívejte běžné stelivo ani je nepřidávejte do granulí do robotické toalety používejte pouze originální omyvatelné granule CatGenie
UPOZORNĚNÍ: Omyvatelné granule CatGenie se v odpadu biologicky rozkládají. Pokud použijete jako náhradu originálních granulí CatGenie jiné plastové granule, které nejsou biologicky rozložitelné, můžete si způsobit ucpání odpadu anebo poškození toalety. V případě, kdy nebude používán originální granulát a dojde k poškození robotické toalety, nebude následná oprava brána jako oprava záruční. Veškeré náklady spojené s opravou hradí zákazník.  

Parametry produktu CatGenie 120+ Granule

Hmotnost 1,6 kg
Výrobce Petnovation ltd.
Záruka 6 měsíců