Automatický záchod pro kočky

4 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
catgenie cartridge 01
4 194 Kč –9 %
3 119,83 Kč bez DPH
3 775 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution s vůní vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.  

Kód: KCGCS6
Rohozupravavel
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGM
catgenie mat
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGPM

Kočky jsou velmi čistotné a rády za sebou uklízí. Bohužel i tak ale musí vždy nastoupit jejich majitelé a uklidit výkaly a použité stelivo. Pokud máte po ruce praktickou toaletu pro kočky CatGenie, ušetříte si spoustu práce. Tato toaleta funguje automaticky. Po připojení ke studené vodě a odpadu zajistí, aby veškeré výkaly byly odstraněny a speciální omyvatelné granule důkladně očištěny. Poté je granulát vysušen pomocí horkého vzduchu a připraven k dalšímu použití. Vaše kočka tak nepřijde o svou potřebu hrabat.

Mezi výhody CatGenie tak rozhodně patří vysoká hygiena a automatický provoz. Stejně tak nemusíte myslet na to, abyste nakoupili dostatečné množství steliva. Hlavním pozitivem je ovšem biologická odbouratelnost a schopnost opětovného použití granulátu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX