Jak správně zvykat Vaši kočku na samočistící toaletu Catgenie?

Kočičí záchodek hygienickýVeškeré fotografie byly pořízeny v koupelnovém studiu Elements ve Zlíně.

 

1) Zvykne si na automatickou toaletu CatGenie i kočka, která ji doposud neznala?

Ano. Občas jí musíme přechod trochu usnadnit a pomoci jí, ale určitě to zvládne každá kočka. Můžeme kočce ulehčit zvykání postavením toalety na stejné místo, jako byla původní. Původní můžeme nechat poblíž, ale nečistit ji. Kočka brzy pochopí, na co nová toaleta slouží a že její použití bude lepší, než použití staré a znečištěné toalety.

2) Naučí se na CatGenie toaletu i kotě?

Určitě naučí. Koťata jsou zvědavá a budou chtít určitě novou toaletu prozkoumat. Pokud máme doma ještě starší kočku, která CatGenie používá beze strachu, kotě také nebude mít obavy.

3) Pořídila jsem před dvěma měsíci Vaši automatickou toaletu CatGenie a ráda bych se podělila se svou zkušeností. Ze začátku náš kocour toaletu navštěvovat nechtěl. Jeho původní jsme dali vedle. Když se nám podařilo ho na ní přistihnout, dali jsme ho do nové. Za pár dní si zvykl a teď navštěvuje záchodky oba. Myslíte, že už můžeme odstranit původní toaletu a nechat ho používat jen automatickou?

Určitě už to můžete zkusit. Popřípadě zkuste jen jeho starou toaletu nečistit. Kocourek si zvykne používat pouze novou a starou už budete moci odstranit úplně.

Zpět na hlavní stranu Poradny

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX