Jak funguje

S CatGenie se už nikdy nemusíte dotýkat kočičího steliva

CatGenie funguje jako vaše jiné domácí přístroje. Spláchne špínu a sám se umyje. Shromažďování kočičích výkalů v krabici se stelivem není hygienické, nabírání kontaminovaného steliva je nepříjemné a nošení těžkých nádob se stelivem je obtížné. Pokud si pořídíte zařízení CatGenie, nemusíte už dělat nic jiného než občas stisknout některé tlačítko.

1) Připojení ke zdroji studené vody v koupelně, prádelně nebo technické místnosti je tak snadné, že to zvládnete sami. 2) Catgenie uspokojí vaši kočku hrabat, ale místo steliva na jedno použití poskytuje pohodlné a biologicky rozložitelné omyvatelné granule. 3) Jakmile kočka opustí toaletu, jsou tekuté výkaly odváděny otvory mísy do odpadu. 4) Plastové síto nabírá tuhé látky, přepraví je do násypníku, kde se pevné látky pomocí rotoru proměňují na odpadní vodu.
jak funguje catgenie
5) Studená voda propláchne omyvatelné granule přičemž plastové síto nepřetržitě granulát promíchává a přehrabuje. 6) Čistícím přípravkem SanySolution, který je pro kočku neškodný se vyčistí granule, až jsou jako nové. Odstraní choroboplodné zárodky a pachy. 7) Veškerá odpadní voda je odváděna pryč z vašeho domova do kanalizace. 8) Horký vzduch vysouší granule, aby je mohla kočka opět pohodlně používat.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX