O CatGenie

Pro všechny milovníky koček přichází revoluční řešení. Konečně se bude vaše kočka cítit i v bytě opravdu skvěle. Dopřejte jí maximální komfort, který si zaslouží. Každý majitel ocení tento skvělý výrobek, který přináší komfort jak jemu, tak i jeho mazlíčkovi.

Na těchto stránkách zjistíte více o tomto výrobku, který se již brzy stane vítaným doplňkem v každé domácnosti, kde milují a chovají kočky.

 

Automatické wc pro kočkyRevoluční řešení

Možná se ptáte, jaký výrobek vám může ještě více zpříjemnit pobyt s vaším mazlíčkem. Představujeme vám CatGenie – revoluci pro všechny kočky a jejich majitele. Tento kočičí záchod si oblíbíte všichni. Kočky zde uspokojí své potřeby a vy výrazně ušetříte za stelivo. Automatické splachování a vymývání vám ušetří spoustu práce.

Přečtěte si více o CatGenie, protože by vám doma rozhodně neměla chybět. Konečně kočičí toaleta, která potěší jak kočky, tak i jejich majitele. Přečtěte si, jaký příznivý vliv bude mít na pohodlí vaší kočky. CatGenie splňuje všechny požadavky, které váš domácí mazlíček má. Toaleta respektuje veškeré potřeby vaší kočky a navíc je pro ni maximálně komfortní. Vaše kočka a Catgenie se stanou nerozlučnými přáteli.

Výraznou předností kočičího záchodku jsou jeho automatické funkce. Nemáte s ním téměř žádnou práci. Přečtěte si, jak CatGenie funguje a jak vám usnadní práci a ušetří finance. Nemusíte se bát manipulace s ním, protože obsluha je opravdu velmi jednoduchá a zvládne ji každý. Pomůžeme vám s aktivací a pak už si jen můžete užívat maximální spokojenosti vaší kočky. Za vaše skvělé rozhodnutí vám bude opravdu vděčná!

 

Záchod pro kočky CatGenie

Pro zákazníky - cizince je určen web catgenie.online.