Kočičí toaleta Catgenie pro více koček

Záchod v koupelně pro kočky
Veškeré fotografie byly pořízeny v koupelnovém studiu Elements ve Zlíně.

 

1) Máme doma čtyři kočky, je pro ně vhodná toaleta CatGenie?

Pro více koček (max. 2-3) je automatická toaleta skvělým řešením. Kočky nerady používají znečištěnou toaletu. Pokud nejsme velkou část dne doma a nemůžeme toaletu udržovat stále čistou, nebo jich nemáme větší počet, ideálním řešením je automatické kočičí WC CatGenie. Dokonalým řešením je navíc program „aktivace kočkou“, který toaletu vyčistí ihned po použití a další kočka má toaletu čistou. Pro více než 3 kočky, které jsou starší 6 měsíců a mají průměrnou velikost, však doporučujeme pořízení dvou toalet Catgenie.

2) Máme v současné době tři kočky a každá z nich vyžaduje svoji toaletu. Když pořídíme CatGenie, nebudou vyžadovat každá svoji, jako to mají ve zvyku nyní?

Vůbec ne. Kočky vyžadují více záchodků, pokud je jeden znečištěný. Nerady používají toaletu po jiné kočce. Pokud používáme kočičí toaletu CatGenie a režim „aktivace kočkou“, je toaleta vyčištěna automaticky po použití a další kočce tak umožní mít už toaletu čistou.

3) Máme dvě kočky a před půl rokem jsme pořídili automatickou toaletu CatGenie. Jsme velmi spokojení a naše kočky také. Plánujeme pořízení ještě další kočičky. Myslíte, že bude toaleta vhodná i pro tři kočky?

Určitě. Pouze je třeba nastavit proces čistění buď na „aktivaci kočkou“, kdy se toaleta automaticky vyčistí po každém použití kterékoliv kočky. Pokud používáme režim „automatického čištění“, můžeme v něm pokračovat, je pouze potřeba zvýšit jeho počet. Vždy se řídíme dvojnásobkem čištění vůči počtu koček. U jedné kočky čistíme dvakrát denně, u dvou čtyřikrát, u tří koček šestkrát…

Zpět na hlavní stranu Poradny

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX