Co je CatGenie?

Co je CatGenie - automatická toaleta pro kočky?

Představujeme Vám jediný kočičí záchod na světě s automatickým splachováním a vymýváním. Catgenie uspokojí potřebu vaší kočky hrabat, ale místo steliva na jedno použití poskytuje pohodlné a biologicky rozložitelné omyvatelné granule. Kočičí toaleta Catgenie funguje zcela samostatně a automaticky, dopřeje pohodlí Vám i Vaší kočce.Záchod pro kočky

  • Kočičí toaleta CatGenie používá permanentní omyvatelné granule
  • nemusíte manipulovat se stelivem nebo je měnit
  • bez prachu, choroboplodných zárodků, zápachu a steliva
  • splachuje kočičí odpad pryč z vašeho domova
  • automaticky vymývá granule a provádí čištění
  • zařízení používají a doporučují veterináři

Jak funguje kočičí toaleta? Kolik bude stát WC pro kočky?

 

Catgenie zvládne i více koček

Catgenie je vhodná i pro několik koček zároveň. Díky Catgenie nemusíte už kupovat žádné stelivo, ani kočkolit, omyvatelné nenasákavé granule slouží k trvalému použití. Při větším množství koček tak nedochází k vyšší spotřebě kočkolitu či steliva a tím šetříte nejen Vaši peněženku, ale i životní prostředí.

Už žádné ruční čištění kočičího WC

Každý chovatel koček není zrovna nadšen číštěním jejich záchodu. Catgenie vše zvládne sama a Vy se nemusíte se o nic starat. Celý proces je plně automatický a Catgenie se sama hlídá a udržuje v čistotě.Kočičí toaleta s krytem

Více informací o kočičí toaletě CatGenie

CatGenie je moderní řešení wc pro kočky, pracuje bezchybně, jednoduše a bez potřeby vyměňovat stelivo. Veškeré podrobnosti k funkcím této kočičí toalety najdete na podstránce Jak funguje kočičí toaleta?. Kromě dalších výhod nabízí CatGenie také úsporu financí za stelivo. Další dotazy ke kočičí toaletě zodpovídáme v sekci časté dotazy, případně na infolince 800 350 350.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení