Aktivace

Aktivace kočičího záchodu CatGenie

Můžete volit ze tří možností:

  • Aktivace kočkou - V tomto režimu se cyklus nastartuje po každém použití. Vaše zařízení tak nemůže být nikdy znečištěné, zapáchat nebo být plné choroboplodných zárodků. Toto nastavení je zároveň nejvýhodnější, protože zásobník 120 Cartridge automaticky nastaví dávky koncentrátu SaniSolution na 240. Je to jako byste měli dva zásobníky v jednom. Testy prokázaly, že zařízení funguje v tomto režimu desetkrát účinněji.
  • Automatická aktivace - Tento režim umožňuje spouštět systém jednou až čtyřikrát za den, podle počtu koček. Startuje buď jednou za 24 hodin, nebo každých 12 hodin, každých 8 hodin nebo každých 6 hodin podle toho, jestli zařízení nastavíte na 1, 2, 3 nebo 4 cykly za den. V tomto režimu zásobník uvolní 120 dávek roztoku SaniSolution.
  • Manuální spouštění tlačítkem - Kdykoli chcete zahájit cyklus čištění, stiskněte tlačítko START. Jedná se o výhodný doplněk ostatních možností spuštění a můžete jej použít například ve spánkovém režimu (Slep Mode) nebo mezi jednotlivými cykly automatické aktivace. Je tak snadnější udržovat stoprocentní hygienu. V tomto programu zásobník uvolní 120 dávek.

Režim „AKTIVACE KOČKOU“

V tomto režimu se cyklus čištění spouští deset minut poté, co kočka použije mísu. Pokud mezitím potřebuje mísu další kočka, jednotka se resetuje a cyklus se spustí o deset minut později, atd. Zařízení nemůže nastartovat, pokud je v míse kočka. Stará se o to optický senzor Genie Eyes.

Záchod pro kočky

Při aktivaci kočkou dochází k automatickému přepnutí zásobníku ze 120 dávek na 240. Jelikož se v tomto případě zařízení čistí okamžitě po použití, je zapotřebí menší množství čistícího roztoku.

Režim aktivace kočkou využívá dvou režimů: 14 hodin aktivního režimu a 10 hodin spánkového režimu. V aktivním režimu se zařízení vyčistí poté, co je kočka použije, zatímco v režimu spánku se automatické čištění nespustí. Během těchto deseti hodin je však samozřejmě kdykoli možné stisknout tlačítko START. Při přechodu do aktivního režimu dojde automaticky k vyčištění, pokud kočka během režimu spánku mísu použila.

Režim „AUTOMATICKÁ AKTIVACE“

V tomto režimu nastavujete kočičí toaletu CatGenie tak, aby automaticky spouštělo čištění jedenkrát až čtyřikrát během 24 hodin. Po naprogramování se čištění automaticky spouští v nastavenou dobu.

Tento režim běží pomocí časového spínače, takže programování je nutné provést v některém zvoleném čase čištění. Například pokud si zvolíte začátky cyklu ve 14 hodin a ve 2 hodiny, pak je nutno režim nastavit buď ve 14 nebo ve 2 hodiny. Při nastavení režimu je důležité řídit se tabulkou vlevo a sledovat, kdy kočky používají mísu, abyste mohli čas čištění lépe přizpůsobit jejich potřebám.

JAK ČASTO JE TŘEBA SPOUŠTĚT ČISTICÍ CYKLUS PŘI NASTAVENÍ NA AUTOMATICKOU AKTIVACI?

  • Jedna kočka – čistěte dvakrát denně
  • Dvě kočky - čistěte čtyřikrát denně
  • Tři kočky - čistěte šestkrát denně

Samočistící toaleta pro kočky

DALŠÍ INFORMACE O AUTOMATICKÉ AKTIVACI

Kdy je nejlépe zvolit začátky cyklů?

Kočky se obvykle vyprazdňují do půl hodiny po hlavním jídle. Odborníci tvrdí, že kočky prospí 15 – 20 hodin denně (70 % času). Sledujte harmonogram chování svých koček a čas aktivace zvolte tak, abyste nenarušovali jejich rutinu.

POZNÁMKA: Pokud vaše kočka používá mísu zrovna v době, na kterou je naprogramovaný začátek čisticího cyklu, čidlo CatEyes pozastaví jeho začátek. Jakmile kočka (nebo další kočky) opustí mísu, vyčká zařízení ještě deset minut a pak zahájí cyklus čištění.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX