Vyjádření k dostupnosti modelu CatGenie AI pro Evropský trh

Vážení zákazníci,

následující krátký text odpovídá na většinu dotazů ohledně dostupnosti a prodeje nového modelu CatGenie AI v rámci Evropy.

Odpověď na snadnou otázku, "kdy to bude?", je žel relativně složitá, protože zdaleka nesouvisí pouze s naším přáním a vůlí nabídnout vám novinku k zakoupení co nejdříve.

Nová automatická kočičí toaleta CatGenie AI disponuje digitálním rozhraním a některými "smart" funkcemi, které jsou jistě praktické a pohodlné. Jsou však plně závislé na provázání každé jednotlivé toalety a stažené zákaznické aplikace s jádrem systému, které běží na cloudové platformě v USA.

Vzhledem k zákonným předpisům platným v EU a legislativě spojené s širokou problematikou GDPR (ochrana osobních údajů apod.) není žel možné, aby zákazníci z EU poskytovali svá data nebo byli propojeni s datovými centry, která by přenášela / ukládala údaje zákazníků mimo EU. (Stejné je to u všech cloudových či síťových aplikací a služeb jiných poskytovatelů, a proto se řada v USA dostupných aplikací v Evropě “nevyskytuje”.)

Výrobcem si je rostoucí poptávky po novém modelu v Evropě vědom a výhledově připravuje spuštění cloudového řešení pro EU s cílem zpřístupnění nového modelu se všemi jeho výhodami také všem zájemcům v Evropě.

V současné době však zcela na rovinu uvádíme, že spuštění této cloudové služby, která je klíčovou podmínkou uvedení modelu CatGenie AI na trh v EU, bude předmětem nemalých investic a přechodného období testování.

Vzhledem k nutnosti jazykových lokalizací (kterých je v Evropě skutečně mnoho), sladění systému s jednotnou legislativou ale také národními předpisy jednotlivých států apod. je velmi pravděpodobné, že služba nebude spuštěna dříve než v horizontu nejméně dvou let, přičemž i tento předpoklad bude nutné potvrdit.

DOBRÁ ZPRÁVA:
Současný dostupný model CatGenie 120+ PLNÍ STEJNOU FUNKCI jako nový model AI. Po stránce mechaniky a hlavního účelu - tj. automatického a bezdotykového odstranění kočičího "odpadu" je jedná prakticky o identické zařízení.
Výhody nového modelu AI spočívají z velké většiny pouze v rozšířených možnostech nastavení (automatické programy má ale také CG 120+) a sledování či záznamu činnosti toalety, kterou lze pak z dostupných dat snáze analyzovat.
Oba modely však to hlavní - hygienu a pohodlí pro vaše mazlíčky - zabezpečí na stejně dokonalé úrovni. CatGenie 120+ je vysoce spolehlivý a mnohonásobně prověřený model s minimálními provozními požadavky, maximální spolehlivostí a dlouhou životností. Přestože "postrádá", některé smart funkce, v účelu použití nezaostává ani o milimetr.

VAROVÁNÍ:
I přes důrazná upozornění výrobce ohledně nekompatibility zařízení se někteří zákazníci neuváženě rozhodují pro zakoupení CatGenie AI z USA nebo některého z mezinárodních e-shopů. K jejich zklamání a naší lítosti (že jim nemůžeme pomoci) však následně naráží na tyto zásadní problémy a důsledky:

1) CatGenie AI pracuje s napětím 110 V a frekvencí 60 Hz.
Pokud takový přístroj rovnou zapojí do sítě v EU, ihned dojde k jeho nevratnému zničení, které nelze reklamovat.

2) I ti, kteří se domnívají, že problém vyřeší transformátorem, však následně narazí na to, že drtivá většina běžně dostupných transformátorů není schopna charakteristiky napětí, proudu a frekvence přizpůsobit tak, aby CatGenie AI pracovalo v EU bezchybně. A dokonalé transformátory stojí několikanásobek ceny samotné toalety.

3) Jak uvádíme výše, smart a AI funkce závisí na cloudových službách dostupných primárně v USA. Registrace z Evropy není oficiálně podporována a neodborná snaha o obcházení této nekompatibility nedokáže odemknout řadu funkcí, které jsou dostupné v USA.

4) Pro model AI se v brzké době plánuje spuštění nová funkce "aktivace CatGenie AI kódem" dostupným výhradně od výrobce prostřednictvím prodejců v USA včetně lokalizačních údajů. V okamžiku, kdy bude "prodej" (USA apod.) nekompatibilní s "lokací" (EU apod.) nebude možné aktivační kód použít a CG AI nebude možné spustit. (Podobně jako řada jiných online služeb nebo aplikací, které jsou teritoriálně kódovány a jinde nefungují.)

5) Ani při nejlepší vůli není v naší moci jakkoli servisovat CatGenie AI zakoupená mimo oficiální distribuci (která nyní v EU neexistuje). Při poruše (pokud se zařízení dosud vůbec podaří spustit) tedy zákazníkovi nezbývá než velmi nákladná a nejistá cesta servisu v zámoří nebo mu zůstává nefunkční zařízení.

Na závěr náš slib, že uděláme maximum (z pohledu práce i investic) pro to, aby se model AI co nejdříve úspěšně dostal do prodeje i v Evropě.
Z pohledu funkce a uživatelského komfortu automatické péče o vaše kočičí mazlíčky je zcela zbytečné odkládat nákup stávajícího modelu CatGenie 120+ a dlouhé dobu (jednotky let) čekat na nový model CatGenie AI. Čas nejsou jen peníze, čas je život... váš, vaší kočky a váš společný. A je určitě moudřejší a radostnější jej trávit společnými hrami než vynášením "nelibého", neekologického a zbytečného odpadu.

S přáním štěstí a správných rozhodnutí
Váš tým CatGenie Cz a Evropa.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX