Jak používat CatGenie

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie cartridge 02
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution bez vůně vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCB

CatGenie představuje jedinečnou robotickou toaletu pro kočky. Její provoz je jednoduchý a automatický. I proto se stala oblíbeným pomocníkem v domácnostech, které obývají kočičí mazlíčci. Zajímá vás, jak zapojit toaletu CatGenie, nebo co všechno musíte zajistit pro její provoz?

Instalace kočičí toalety CatGenie je velmi jednoduchá. Stačí mít v blízkosti elektrickou zásuvku, přípojku ke studené vodě a odpadní trubici. Bohatě postačí ta od pračky nebo WC. S pomocí přehledného návodu pak sami toaletu jednoduše zapojíte. CatGenie je vhodná především do prádelny, technické místnosti, koupelny nebo WC. Vzhledem k tomu, že se nemusíte obávat případného zápachu nebo prachu, mohla by být umístěna i v dalších místnostech. Z praktického hlediska jsou ovšem tyto nejideálnější.

Volba režimuKočičí záchod

CatGenie funguje automaticky a není nutné se o ni nikterak starat. Pokud byste však přece jen chtěli mít pod kontrolou, jak často nebo v jaké podobě vykonává vaše kočka potřebu, můžete si nastavit manuální režim čištění. Neznamená to, že byste si vzali do ruky lopatku, ale sami zapnete čistící cyklus, který trvá 35 minut. Další možností je automatické čištění, které probíhá několikrát za den - i jeho frekvenci si můžete navolit. Poslední možností je aktivace kočkou, kdy se po použití toalety a opuštění jejího prostoru kočkou automaticky spustí samočistící program.

 

Co si ohlídat?

Při používání toalety CatGenie vám odpadá starost s nakupováním jednorázového steliva. Tato moderní toaleta využívá omyvatelné a biologicky rozložitelné granule, které je možné používat stále dokola. Pouze v případě potřeby je můžete dokoupit. Díky pravidelnému čištění a následnému vysušení ovšem vydrží skutečně dlouho. Pro správnou čistící údržbu je ovšem zapotřebí čas od času doplnit nezávadný čistící roztok SaniSolution. Jedno balení vám pro představu vydrží při režimu aktivace kočkou až 240 cyklů nebo 120 cyklů při automatickém programu. Jeho složení bylo navíc otestováno a schváleno veterináři jako nezávadné pro kočky.

Jak probíhá samočištění?

Samočistící 35minutový cyklus začíná prohrabováním granulátu a čištěním pomocí vody a roztoku. Díky funkci rotoru dochází k přeměně pevných látek na odpadní vodu, která poté odtéká odpadní trubicí pryč. Roztok SaniSolution nečistí pouze granule, ale i mísu a plastové síto, které granulát prohrabuje a mohou na něm utkvět zbytky výkalů nebo nečistot. Granule ovšem nenasávají pach ani tekutiny z kočičí moči. Po jejich důkladném vyčištění tak v domácnosti zůstává pouze dokonale čistá toaleta, která je připravena k dalšímu použití. Aby kočky měly zajištěný maximální komfort, jsou granule po čištění důkladně vysušeny pomocí horkého vzduchu.

Videa o CatGenie:

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX