Kočičí hygienická toaleta

2 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR

Co si budeme povídat. Kočičí toalety nejsou nic hygienického. Kočka přijde, vykoná potřebu, zahrabe a odejde. Poté nastupujete vy s lopatkou, pomocí které výkaly odstraníte. Stelivo je ovšem nutné neustále vyměňovat. To ale není případ CatGenie. Tato vysoce hygienická toaleta pro kočky neustále zajišťuje maximální čistotu. Vše funguje jednoduše a automaticky.

Toaleta je vybavena biologicky rozložitelným a omyvatelným granulátem. Robotickou toaletu proto stačí připojit ke studené vodě. Voda v kombinaci s neškodným čistícím roztokem SaniSolution zajistí propláchnutí granulí a jejich důkladné vyčištění. Díky tomu je možné je používat stále dokola.

Toaleta CatGenie rovněž zabraňuje nechtěnému zápachu. Veškerý odpad odtéká do kanalizace. Aby kočka měla maximální pohodlí, granule jsou nakonec vysušeny pomocí horkého vzduchu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX