Luxusní samosplachovací toaleta pro kočku

3 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie cartridge tra
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution s vůní vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCS
catgenie cartridge 03
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Čistící kazeta pro automatickou toaletu CatGenie. Efektivně odstraňuje nečistoty z obtížně přístupných částí a pomáhá předcházet ucpávání potrubí vodním kamenem.

Kód: KCGMC

Majitelé koček by teď měli zbystřit – na český trh se totiž dostala novinka, která vám velmi usnadní starost o vaše čtyřnohé miláčky. Jde o automatickou samosplachovací kočičí toaletu Catgenie, díky které už nikdy nebudete muset po své kočce vynášet trus polepený stelivem, a všude tak rozprašovat bakterie a nejrůznější choroboplodné zárodky. Catgenie se o vše postará, a zajistí tak dokonale hygienicky čisté prostředí.

Co všechno od Catgenie čekat?

V prvé řadě – její zapojení je velmi jednoduché a stačí zajistit tři věci: připojení k elektřině, společnému WC odtoku a ke zdroji studené vody. Protože se jednáZáchod pro kočky o elektrické zařízení, které pracuje s vodou, doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti jej umístit na nevodivou (plastovou nebo dřevěnou) podložku. Do vnitřní části přijdou speciální omyvatelné a biologicky rozložitelné granule. Na rozdíl od klasického steliva (které nesmí do Catgenie vůbec přijít, protože by mohlo dojít k vážnému poškození zařízení) mohou být tyto granule bez potíží spláchnuty do kanalizace, kde se po chvíli rozpustí a vodu je tedy možné přečistit v čističce odpadních vod.

Granule jsou pro kočku ideální náhražkou steliva, protože kočkám je vlastní potřeba trus zahrabávat. Poté, co kočka toaletu opustí, se spustí samočisticí režim. Nejprve jsou vybrány výkaly, které jsou spláchnuty do odtoku. Granule jsou následně důkladně promyty studenou vodou a poté čistícím roztokem SaniSolution, který je dávkován v závislosti na nastavení toalety. Posledním krokem je vysušení granulí proudem teplého vzduchu, čímž je toaleta opět uvedena do provozu.

Režimy automatické toalety Catgenie

Jak již bylo zmíněno, toaleta Catgenie nabízí hned několik různých režimů. Můžete si vybrat buď automatické čištění, které se podle vaší volby spustí každých 24, 12, 8 nebo 6 hodin, nebo spuštění poté, co kočka toaletu opustí, což je nejvhodnější v případě, že doma máte jednu až dvě kočky, anebo vlastnoruční spouštění. Poslední variantu doporučujeme v případě, že si vaše kočka na novou toaletu teprve zvyká a není si ještě úplně jistá. Můžete tak počkat, až kočka odejde z místnosti a teprve poté čištění zapnout. Také tento režim můžete kombinovat se dvěma výše uvedenými. Naopak automatické čištění každých 8 nebo 6 hodin je vhodné zvolit v případě, že máte doma tři a více koček.

Proč si automatickou toaletu Catgenie pořídit?

V prvé řadě si budete chránit své zdraví, protože se vyhnete manipulaci s výkaly, které obsahují velké množství bakterií. Také zvýšíte hygienickou čistotu a zbavíte se zápachu, s nímž u klasického „kočičího záchodku“ musíte počítat. Rovněž je to velké plus pro ekologii – vše je biologicky rozložitelné a po spláchnutí se voda v odpadních čističkách opět přečistí a výkaly se nikde nehromadí. A v neposlední řadě je to pro vás velká úspora času i peněz, které byste museli investovat do kočičího steliva.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX