Luxusní záchod pro kočky

4 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
Rohozupravavel
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGM
catgenie mat
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGPM

Není záchod jako záchod. To každý zjistí při zařizování koupelny. Podobné je to ovšem i u kočičího WC. Kočky jsou velmi čistotné a vždy si za sebou uklízí. Proč jim tedy nepořídit moderní toaletu, která maximálně splní jejich požadavky na hrabání a zároveň zajistí hygienickou čistotu domácnosti?

Přemýšlíte, jaký záchod pořídit vaší kočce? Seznamte se s toaletou CatGenie. Tato luxusní a inteligentní toaleta splňuje vysoké požadavky na hygienu a je výhodná nejen po ekonomické stránce, ale výrazně šetří i životní prostředí.

Stelivo versus granulátKočičí toaleta - ekologická

Na rozdíl od běžných kočičích záchodů se do CatGenie používá speciální granulát. Nejedná se o žádné jednorázové použití. Výhodou speciálně vyrobených granulí je jejich omyvatelnost a možnost opakovaného použití. Navíc se jedná o biologicky rozložitelný odpad. Když se podíváte na statistiky, věděli jste, že majitelé koček ročně odloží na skládky na 4 miliardy kilogramů použitého steliva? Neděsí vás tato čísla? Granule v toaletě CatGenie stačí jednou za čas přisypat, aby vaše kočka stále měla dost prostoru hrabat. Žádné další zásoby steliva vytvářet nemusíte.

Bez prachu a zápachu

Majitelé bytů a domů jistě ocení především skutečnost, že je denně nemusí trápit zápach kočičí moči nebo výkalů. V případě domácností s dětmi si navíc ušetříte starosti, neboť je nemusíte hlídat, zda si nešly pohrát se stelivem. Kromě toho pravidelné samočištění kočičího záchodu zajistí, že v toaletě nebudou vznikat případné choroboplodné zárodky. Stačí zvolit program, který vám nejvíce vyhovuje, a toaleta zajistí potřebnou frekvenci čištění. Každý cyklus vždy trvá po dobu 35 minut. Čidla navíc zajistí, že se čištění nezahájí, dokud kočka neopustí prostor CatGenie.

Jaká je kapacita CatGenie?

Tento luxusní záchod může využívat jedna, dvě nebo tři kočky. Ve srovnání s běžnými plastovými krabicemi tak nemusíte pořizovat tři záchody. O čištění se postará plastové sítko, které prohrabuje a čistí granule pomocí vody a speciálního roztoku. Pevné látky se díky rotoru mění na odpadní vodu, která spolu s dalšími nečistotami odchází odpadní trubicí pryč z domácnosti. Jediné, co je potřeba časem doplnit, je čistící roztok SaniSolution, který je pro kočky naprosto neškodný a zároveň šetrný i životnímu prostředí. Výhodou granulí je samozřejmě i to, že jsou nesavé. Nemusíte se tak obávat, že by se do nich dostala kočičí moč nebo nasály zápach a nečistoty z výkalů. V případě, že by kočky granule pozřely, nikterak je to neohrozí, neboť granulát jednoduše projde trávicím systémem.

Rozhodli jste se vaší kočce pořídit přepychovou samočistící toaletu CatGenie? Připravte si prostor v koupelně, na toaletě, v prádelně nebo v technické místnosti, kde je přípojka na vodu a možnost napojení na odpadní hadici.

Videa o CatGenie:

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX