Luxusní záchod pro kočky

Není záchod jako záchod. To každý zjistí při zařizování koupelny. Podobné je to ovšem i u kočičího WC. Kočky jsou velmi čistotné a vždy si za sebou uklízí. Proč jim tedy nepořídit moderní toaletu, která maximálně splní jejich požadavky na hrabání a zároveň zajistí hygienickou čistotu domácnosti?

Přemýšlíte, jaký záchod pořídit vaší kočce? Seznamte se s toaletou CatGenie. Tato luxusní a inteligentní toaleta splňuje vysoké požadavky na hygienu a je výhodná nejen po ekonomické stránce, ale výrazně šetří i životní prostředí.

Stelivo versus granulát

Na rozdíl od běžných kočičích záchodů se do CatGenie používá speciální granulát. Nejedná se o žádné jednorázové použití. Výhodou speciálně vyrobených granulí je jejich omyvatelnost a možnost opakovaného použití. Navíc se jedná o biologicky rozložitelný odpad. Když se podíváte na statistiky, věděli jste, že majitelé koček ročně odloží na skládky na 4 miliardy kilogramů použitého steliva? Neděsí vás tato čísla? Granule v toaletě CatGenie stačí jednou za čas přisypat, aby vaše kočka stále měla dost prostoru hrabat. Žádné další zásoby steliva vytvářet nemusíte.

Automatická kočičí toaleta

Bez prachu a zápachu

Majitelé bytů a domů jistě ocení především skutečnost, že je denně nemusí trápit zápach kočičí moči nebo výkalů. V případě domácností s dětmi si navíc ušetříte starosti, neboť je nemusíte hlídat, zda si nešly pohrát se stelivem. Kromě toho pravidelné samočištění kočičího záchodu zajistí, že v toaletě nebudou vznikat případné choroboplodné zárodky. Stačí zvolit program, který vám nejvíce vyhovuje, a toaleta zajistí potřebnou frekvenci čištění. Každý cyklus vždy trvá po dobu 35 minut. Čidla navíc zajistí, že se čištění a dezinfekce nezahájí, dokud kočka neopustí prostor CatGenie.

Jaká je kapacita CatGenie?

Tento luxusní záchod může využívat jedna, dvě nebo tři kočky. Ve srovnání s běžnými plastovými krabicemi tak nemusíte pořizovat tři záchody. O čištění se postará plastové sítko, které prohrabuje a čistí granule pomocí vody a speciálního roztoku. Pevné látky se díky rotoru mění na odpadní vodu, která spolu s dalšími nečistotami odchází odpadní trubicí pryč z domácnosti. Jediné, co je potřeba časem doplnit, je dezinfekční roztok SaniSolution, který je pro kočky naprosto neškodný a zároveň šetrný i životnímu prostředí. Výhodou granulí je samozřejmě i to, že jsou nesavé. Nemusíte se tak obávat, že by se do nich dostala kočičí moč nebo nasály zápach a nečistoty z výkalů. V případě, že by kočky granule pozřely, nikterak je to neohrozí, neboť granulát jednoduše projde trávicím systémem.

Rozhodli jste se vaší kočce pořídit přepychovou samočistící toaletu CatGenie? Připravte si prostor v koupelně, na toaletě, v prádelně nebo v technické místnosti, kde je přípojka na vodu a možnost napojení na odpadní hadici.


Videa o CatGenie: