Plemena koček vhodná pro chov v domě

4 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
Rohozupravavel
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGM
catgenie cartridge 03
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Čistící kazeta pro automatickou toaletu CatGenie. Efektivně odstraňuje nečistoty z obtížně přístupných částí a pomáhá předcházet ucpávání potrubí vodním kamenem.

Kód: KCGMC
catgenie mat
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGPM

Chystáte se pořídit kočku? Pak vězte, že doma můžete mít obyčejnou kočku z útulku a nedáte ji za nic na světě. Pokud se rozhodnete pro registrovaný chov, tak mezi nejoblíbenější kočku se v Česku řadí Mainská mývalí. Jedná se o velmi tolerantní kočku, která se snáší s dětmi i zvířaty.

Mezi populární kočky patří i Britská kočka, kterou nenechá nic vyvést ze svého klidu. Tyto kočky jsou temperamentní.

Ragdolky jsou na třetím místě, a snáší hůře samotu. Nejraději mají společnost. Jsou hodné, dobromyslné a ideální k dětem.

Nesmíte, ale zapomenout, že pokud budete chovat kočku v domě, neobejdete se bez kočičí toalety. Samočisticí kočičí toaleta CatGenie je jedinou toaletou, která se automaticky splachuje, čistí a suší. U této toalety se nesetkáte s běžným stelivem, ale s biologicky rozložitelnými granulemi. Toaleta CatGenie shrabuje a odděluje tuhé výkaly, ty zkapalní a bezpečně spláchne s tekutými výkaly pryč z domu. Studená voda spolu s čistícím roztokem SaniSolution toaletu i granule vyčistí a dokonale zničí choroboplodné zárodky a pachy. Stiskem jednoho tlačítka nastavíte toaletu a vy se už nemusíte o nic starat.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX