Plemena koček vhodná pro chov v domě

Chystáte se pořídit kočku? Pak vězte, že doma můžete mít obyčejnou kočku z útulku a nedáte ji za nic na světě. Pokud se rozhodnete pro registrovaný chov, tak mezi nejoblíbenější kočku se v Česku řadí Mainská mývalí. Jedná se o velmi tolerantní kočku, která se snáší s dětmi i zvířaty.

Mezi populární kočky patří i Britská kočka, kterou nenechá nic vyvést ze svého klidu. Tyto kočky jsou temperamentní.

Ragdolky jsou na třetím místě, a snáší hůře samotu. Nejraději mají společnost. Jsou hodné, dobromyslné a ideální k dětem.

Nesmíte, ale zapomenout, že pokud budete chovat kočku v domě, neobejdete se bez kočičí toalety. Samočisticí kočičí toaleta CatGenie je jedinou toaletou, která se automaticky splachuje, čistí a suší. U této toalety se nesetkáte s běžným stelivem, ale s biologicky rozložitelnými granulemi. Toaleta CatGenie shrabuje a odděluje tuhé výkaly, ty zkapalní a bezpečně spláchne s tekutými výkaly pryč z domu. Studená voda spolu se sanitačním roztokem SaniSolution toaletu i granule vyčistí a dokonale zničí choroboplodné zárodky a pachy. Stiskem jednoho tlačítka nastavíte toaletu a vy se už nemusíte o nic starat.