CatGenie 120+ Granule

Kód: KCGG
Značka: Catgenie
729 Kč 602,48 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biologicky rozložitelné omyvatelné granule k automatické kočičí toaletě CatGenie - náhradní balení.

Na rozdíl od všech druhů kočičího steliva jsou omyvatelné granule bezpečné z hlediska životního prostředí, biologicky rozložitelné a recyklovatelné.

Granule k automatické kočičí toaletě Catgenie jsou naprosto nesavé. Na rozdíl od tradičního kočičího steliva se granule při každém cyklu čištění řádně vymyjí. Jejich funkcí je uspokojit potřebu vaší kočky hrabat a přikrýt svoje výměšky.

Granule jsou neškodné jak pro kočky, tak pro lidi, a snadno projdou trávicím systémem.

Návod CatGenie 120+ Granule ke stažení ZDE.

stelivo_10 catgenie_granule
Nikdy u Catgenie nepoužívejte běžné stelivo ani je nepřidávejte do granulí. Do robotické toalety používejte pouze originální omyvatelné granule CatGenie.

 

UPOZORNĚNÍ: Omyvatelné granule CatGenie se v odpadu biologicky rozkládají. Pokud použijete jako náhradu originálních granulí CatGenie jiné plastové granule, které nejsou biologicky rozložitelné, můžete si způsobit ucpání odpadu anebo poškození toalety. V případě, kdy nebude používán originální granulát a dojde k poškození robotické toalety, nebude následná oprava brána jako oprava záruční. Veškeré náklady spojené s opravou hradí zákazník.

Granule se rozloží v septiku přibližně za 9 měsíců a v navážkách do 2 let. Naopak většina plastických hmot se rozkládá tisíce let a některé se nerozloží nikdy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro robotickou toaletu CatGenie
Záruka: 6 měsíců
Hmotnost: 1.6 kg
Výrobce: Petnovation ltd.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX