Samočistící toaleta pro vaši kočku

Už žádné vynášení výkalů. Už žádné nakupování zásob steliva. Už žádné ruční čištění krabice a následná dezinfekce. S praktickou inteligentní toaletou pro kočku ušetříte čas, peníze i starosti. O potřebu vaší kočky ovšem bude dokonale postaráno. A co je tím tajemstvím?

Automatická toaleta pro kočku CatGenie je vhodná pro jednu až tři kočky v domácnosti. Nemusíte se tak řídit pravidlem, že jedna krabice se stelivem je ideální pouze pro jednu kočku. Kapacita CatGenie stačí obsloužit až tři kočky, aniž byste museli cokoli udělat.

Co je CatGenie?

CatGenie je robotická toaleta pro kočičí mazlíčky. Funguje automaticky. Stačí ji připojit ke studené vodě a odpadu - z pračky nebo WC a o vše ostatní už se postará automatický program. Je na vás, zda necháte toaletu umývat a dezinfikovat vždy, když ji kočka použije, nebo dáte přednost určité frekvenci čištění. Stejně tak můžete čištění toalety spustit manuálně. Zároveň se nebojte, že by se čistící a dezinfekční program spustil v momentě, kdy toaletu používá vaše kočka. To vše mají na starosti čidla, která registrují pohyb.

Jak CatGenie funguje?

CatGenie nevyužívá klasické stelivo, ale speciální omyvatelné a biologicky rozložitelné granule. Tyto granule je možné díky mytí a dezinfekci používat stále dokola. Šetříte tak nejen svou peněženku, ale i životní prostředí. Vždyť jen použitého steliva končí na skládkách na 4 miliardy kilogramů ročně!

Automatická toaleta se samočistícím režimem
Díky plastovému sítu se granule během čištění prohrabují a pod proudem vody s nezávadným roztokem SaniSolution dokonale vyčistí. Aby kočka mohla toaletu ihned používat, jsou granule vysušeny horkým vzduchem. Celý cyklus samočištění trvá 35 minut.

Automatická toaleta se samočistícím režimem

Výhody automatické toalety

Hlavní výhodou automatického WC pro kočky je absence zápachu, tvorby choroboplodných zárodků nebo prachu. Granule, které jsou permanentně omyvatelné, stačí jednou za čas doplnit. Přestože CatGenie nabízí hygieničtější a úspornější řešení v podobě toalety pro kočky, vaši čtyřnozí miláčci nemusí slevovat ze svých návyků. O své hrabání v granulích zkrátka a dobře nepřijdou. CatGenie navíc nabízí dostatek prostoru. Tuto toaletu navíc můžete pořídit i s krycím poklopem, který se hodí pro kočky, které mají rády klidnější prostředí.

Kam umístit toaletu?

Kočičí toaletu je nutné umístit do místnosti, kde je přípojka studené vody. Z hygienických důvodů se samozřejmě příliš nehodí kuchyň. Vhodné prostory tak nabízí především WC, koupelna, technická místnost nebo prádelna. K zapojení automatické toalety je nezbytná elektrická zásuvka, přípojka studené vody a napojení na odpadní trubici. Znečištěná voda následně odtéká z domácnosti pryč a vám doma i vaší kočce zůstává pouze hygienicky čistý záchod.

Videa o CatGenie: