Automatické WC pro kočky bez mikrobů a zápachu

3 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie cartridge 02
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution bez vůně vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCB
catgenie cartridge 03
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Čistící kazeta pro automatickou toaletu CatGenie. Efektivně odstraňuje nečistoty z obtížně přístupných částí a pomáhá předcházet ucpávání potrubí vodním kamenem.

Kód: KCGMC

Kočičí záchod je samozřejmou součástí výbavy jakéhokoli chovatele tohoto velmi oblíbeného domácího mazlíčka, ale věděli jste, že používáním takového zařízení ve vašem domově vystavujete sebe i vaši kočku zdravotním rizikům? V přírodě kočka vykonává potřebu na různá místa, a to navíc do hlíny, ve které se exkrementy přirozeně rozloží a mikroby či bakterie se tak nestihnou namnožit do nebezpečného množství.

U kočičích toalet v domácnostech je tomu ale jinak. Stelivo mnoho chovatelů obměňuje jen párkrát do týdne anebo si postačí pouze s lopatkou, kterou použijí k vyčištění toalety po vykonání potřeby své kočky. Tento způsob čištění není ale ani zdaleka dostačující a z vašeho kočičího záchodu se během několika dnů stává přímo líheň různých bakterií, mikrobů či nebezpečných plísní a choroboplodných zárodků. Kočka poté všechny tyto mikroorganismy roznáší po domě a vy se tak můžete brzy začít potýkat s nepříjemnými zdravotními obtížemi kvůli nakažení se infekcí, kterou mohou způsobovat.

Jak funguje Catgenie? - funkce

Catgenie – hygienické řešení

Namísto běžné kočičí toalety vám proto doporučujeme pořídit si moderní kočičí záchod Catgenie, který se u majitelů koček těší velké oblibě. Tento přístroj je totiž plně automatizovaný, a vy se tak nemusíte zaobírat nepříjemným čištěním a výměnou steliva toalety. Catgenie obsahuje omyvatelné granule, jež jsou po vykonání potřeby vašeho mazlíčka čištěny roztokem SaniSolution a následně vysušeny proudem horkého vzduchu. Veškerý odpad spláchnutý roztokem jde navíc přímo do kanalizace, a vy se proto nemusíte obávat, že by toaleta začala nepříjemně zapáchat. Po každém použití bude záchod naprosto čistý a žádné bakterie nebudou mít šanci se v míse přemnožit.

Udělejte něco pro zdraví své a vaší kočky a zakupte si nový kočičí záchod Catgenie. Věříme, že budete s tímto výrobkem spokojení stejně jako stovky našich zákazníků před vámi.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX