Automatické WC pro kočky bez mikrobů a zápachu

3 položek celkem
CGE1121
12 223,14 Kč bez DPH
14 790 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie cartridge 02
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution bez vůně vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCB
catgenie cartridge 03
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Čistící kazeta pro automatickou toaletu CatGenie. Efektivně odstraňuje nečistoty z obtížně přístupných částí a pomáhá předcházet ucpávání potrubí vodním kamenem.

Kód: KCGMC

Kočičí záchod je samozřejmou součástí výbavy jakéhokoli chovatele tohoto velmi oblíbeného domácího mazlíčka, ale věděli jste, že používáním takového zařízení ve vašem domově vystavujete sebe i vaši kočku zdravotním rizikům? V přírodě kočka vykonává potřebu na různá místa, a to navíc do hlíny, ve které se exkrementy přirozeně rozloží a mikroby či bakterie se tak nestihnou namnožit do nebezpečného množství.

U kočičích toalet v domácnostech je tomu ale jinak. Stelivo mnoho chovatelů obměňuje jen párkrát do týdne anebo si postačí pouze s lopatkou, kterou použijí k vyčištění toalety po vykonání potřeby své kočky. Tento způsob čištění není ale ani zdaleka dostačující a z vašeho kočičího záchodu se během několika dnů stává přímo líheň různých bakterií, mikrobů či nebezpečných plísní a choroboplodných zárodků. Kočka poté všechny tyto mikroorganismy roznáší po domě a vy se tak můžete brzy začít potýkat s nepříjemnými zdravotními obtížemi kvůli nakažení se infekcí, kterou mohou způsobovat.

Jak funguje Catgenie? - funkce

Catgenie – hygienické řešení

Namísto běžné kočičí toalety vám proto doporučujeme pořídit si moderní kočičí záchod Catgenie, který se u majitelů koček těší velké oblibě. Tento přístroj je totiž plně automatizovaný, a vy se tak nemusíte zaobírat nepříjemným čištěním a výměnou steliva toalety. Catgenie obsahuje omyvatelné granule, jež jsou po vykonání potřeby vašeho mazlíčka čištěny roztokem SaniSolution a následně vysušeny proudem horkého vzduchu. Veškerý odpad spláchnutý roztokem jde navíc přímo do kanalizace, a vy se proto nemusíte obávat, že by toaleta začala nepříjemně zapáchat. Po každém použití bude záchod naprosto čistý a žádné bakterie nebudou mít šanci se v míse přemnožit.

Udělejte něco pro zdraví své a vaší kočky a zakupte si nový kočičí záchod Catgenie. Věříme, že budete s tímto výrobkem spokojení stejně jako stovky našich zákazníků před vámi.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení