Robotické kočičí WC bez prachu a nutnosti výměny steliva

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

Kočky patří mezi tak oblíbené domácí mazlíčky hned z několika důvodů. Kočka od vás nebude vyžadovat nepřetržitou pozornost, je čistotná, hravá, mazlivá a navíc ji nemusíte chodit venčit. Místo pobíhání okolo domu s vodítkem v ruce ji raději pořiďte kočičí toaletu, která zaručí, že bude o potřeby vašeho mazlíčka postaráno, i když vy na něj nebudete mít zrovna čas.

Záchod pro koťeNebezpečné mikroorganismy a zápach z kočičí toalety

Běžné kočičí toalety ale nejsou zrovna tím nejvíce hygienickým řešením. Již po několika použitích se v nich začnou hromadit mikroby a bakterie, které se můžou prostřednictvím proudění vzduchu dostat i do jiných místností vaší domácnosti a způsobit vám a vaší rodině zdravotní obtíže. Nevábný zápach, který se z nich line, vás navíc také brzy začne iritovat.

Pokud se chcete tomuto scénáři vyhnout, máte dvě možnosti – buď budete třikrát denně vyměňovat celou nádobu se stelivem a tu následně ještě omývat dezinfekcí, nebo zvolíte elegantnější řešení, kterým je moderní kočičí toaleta Catgenie.

Čistá toaleta bez zápachu Catgenie

Společnost Catgenie představila na trhu inteligentní samočistící toaletu pro kočky, kterou nemusíte čistit ani v ní vyměňovat stelivo. Toaleta se o vše postará sama, bez jakékoli vaší asistence. Díky omyvatelným granulím není třeba každý měsíc dokupovat nový pytel steliva a přitom bude kočičí záchod neustále perfektně čistý bez jakéhokoli zápachu. To vše zásluhou speciálního čistícího roztoku SaniSolution, kterým je po vykonání potřeby vašeho mazlíčka toaleta vypláchnuta. Následně přístroj horkým vzduchem vysuší omyté granule a vy si tak budete moci být jistí, že se ve vaší domácnosti nehromadí nebezpečné mikroorganismy, kterých je v běžných stelivech velké množství.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX