Co obnáší péče o kočku v domě

Nevíte, jak se starat o kočku v domě? Poradíme vám. Každá kočka potřebuje, krmivo, misku na jídlo a pití, kočičí záchod, hračky, samozřejmě lásku a péči.

Kočičí strava musí být vyvážená s neustálým přístupem k čerstvé vodě. Kočkám je také vhodné zajistit kočičí trávu, která prospěje jejich trávení. Kočkám se líbí hračky, které se kutálí. Nejenom, že se kočka zabaví, ale také rozvíjí své smysly. Určitě pořiďte i škrabadlo, aby si mohla brousit své drápky a neničila tak ostatní věci.

Odjakživa jsou kočky čistotné stvoření, a proto každá kočka potřebuje svou toaletu, na kterou bude pravidelně docházet. Pořiďte si kočičí toaletu CatGenií, která umožňuje nastavit několik režimů čištění podle potřeby. Výhodou této toalety je bezesporu to, že se hodí pro několik koček. Toaleta nepoužívá běžné stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné granule. Tyto granule se nemusí měnit. Oplachují se a zároveň spolu s toaletou se čistí za pomocí sanitačního roztoku SaniSolution.

Toaleta funguje automaticky, splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. S automatickou toaletou CatGenií stačí pouze stisknout tlačítko a pro hygienu a čistotu toalety nemusíte nic dělat. O vše se postará za vás.