Jak se starat o kočku v bytě

3 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG
catgenie cartridge 03
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Čistící kazeta pro automatickou toaletu CatGenie. Efektivně odstraňuje nečistoty z obtížně přístupných částí a pomáhá předcházet ucpávání potrubí vodním kamenem.

Kód: KCGMC

Chováte-li kočku v bytě, musíte ji věnovat speciální péči. Proto byste měli vědět, jak správně se jí věnovat. Nezbytností bez kterých se kočka neobejde, je spousta. Kočka chovaná v bytě by měla mít po celý den přístup k vodě. Doporučuje se rozmístit několik misek po bytě anebo používat fontánky.

Krmivo by mělo byt kvalitní a uzpůsobené tomu, že kočka je v bytě a nemá takový příjem energie. Zároveň pořiďte různé hračky. Největší úspěch mají ty nejjednodušší.

Pro chov koček je nepostradatelné škrabadlo, aby si mohla kočka brousit drápky a nebrousila si je o jiné předměty.

Kočka se nevenčí, a tak je pro ni nesmírně důležitý kočičí záchod, který je zapotřebí umístit na klidné místo. Samočisticí záchod pro kočky CatGenie zajistí vaší kočce neustálou čistotu a vám ušetří nepříjemnosti spojené s údržbou toalety. Součástí toalety je pohybový senzor, který rozpozná aktivitu kočky a po jejím odchodu odvede nečistoty a toaleta se zároveň za pomocí sanitačního roztoku vyčistí a následně vysuší. U toalety CatGenie se nepoužívá běžné stelivo, ale biologicky rozložitelné granule.

S touto toaletou nebudete muset nikdy kupovat, čichat a ani vyměňovat kočičí stelivo.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX