Jak vyřešit problém se zápachem z kočičích výkalů

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
catgenie cartridge 02
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution bez vůně vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCB
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

Ten, kdo má doma kočku, moc dobře ví, co péče o kočku obnáší. Udržování čistoty kočičí toalety, je to nejdůležitější. To prostě neošidíte, pokud nechcete mít nepříjemný zápach z kočičích výkalů všude. Čím déle jsou exkrementy v toaletě, tím více zapáchají, a proto je nutné čistit po každé vykonané potřebě.

Dennodenní úklid kočičí toalety je nezbytný. Ideálně by měl probíhat i vícekrát za den. Byt či dům, který zapáchá po kočičích výkalech, je zajisté noční můrou všech majitelů koček. Zbavit se zápachu, který se line z toalety, je přitom jednoduché.
Samočisticí toaleta CatGenie je jediným kočičím záchodem na světě, který se automaticky čistí, splachuje a suší. S toaletou CatGenie už nemusíte nikdy kupovat, čichat a ani vyměňovat kočičí stelivo. CatGenie nepoužívá běžné stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné granule. Pernamentní granule nepráší, nemusí se měnit a nezatěžují životní prostředí. Součástí je i hygienický roztok SaniSolution, jež je schválen veterináři. Jedinečný hygienický roztok toaletu i granule dokonale vyčistí a vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. Odpadní voda odchází odtokovou hadicí do potrubí.

Hygiena kočičí toalety nebyla nikdy tak snadná.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX