Jak zapojit kočku do chodu domácnosti?

4 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG
Rohozupravavel
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGM
catgenie mat
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGPM

Kočka je skvělý mazlíček do bytu či domu. Je hodně mazlivá a zároveň je samostatná. Hodí se i pro lidi, kteří se nemohou zvířatům věnovat tak často. Ale i přesto vyžaduje péči, pozornost a lásku.

Udělejte ji pelíšek na teplém a klidném místě bez průvanu, kde si bude moci odpočinout. Dávejte ji několikrát denně menší porci granulí. Kromě toho, že se kočka zasytí, napomůže to soužití mezi vámi. Samotný kočičí záchod je zapotřebí umístit do snadno přístupné části místnosti, kde kočku nic nebude rušit. Aby kočka byla neustále v bezpečí, nenechávejte otevřená okna nebo dveře. V takovém případě se doporučují sítě do oken či dveří. Kočky se rády dívají z okna, dopřejte jim tu možnost, ale s použitím sítí v okně.

Samočisticí toaleta pro kočku udržuje vaši domácnost v neustálé čistotě. Kočka si na ni jistě zvykne bez problémů. Toaleta CatGenie zajistí dokonale čistou toaletu bez bakterií a zápachu. Součástí jsou biologicky rozložitelné granule, které se spolu s toaletou za pomocí čistícího roztoku omývají, čistí a následně vysuší horkým vzduchem. Nečistoty pak odcházejí odtokovou hadicí potrubím pryč. Samočisticí toaleta CatGenie vám ušetří čas, námahu a kočce zajistí neustálý pocit čistoty.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX