Které WC pro kočky je nejvhodnější?

Kočky jsou odnepaměti čistotná zvířata. Proto není pro ně těžké, aby si zvyknuly na kočičí toaletu a naučily ji využívat. Na nás je, abychom kočce pořídili vhodný kočičí záchod, který bude pro ni ten nejlepší.

Samočisticí automatická toaleta CatGenie je pro kočky velmi pohodlným a ideálním řešením. Samotným kočkám je použití této toalety mnohem příjemnější než klasické WC. Pro maximální komfort kočky je určitě nejvhodnější toaletou. Jedná se o naprosto revoluční řešení, které je ekologické, bezprašné a vše je bez zápachu a čištění. Toaleta se sama čistí, dezinfikuje a vysouší. Zde se používají pouze omyvatelné, biologicky rozložitelné granule, takže s běžným stelivem už nepřijdete vůbec do styku. Odpadní voda pak odchází odtokovou hadicí do potrubí a pryč z vašeho domu. Toaleta i granule se čistí s pomocí sanitačního roztoku SaniSolution, který je schválený veterináři.

CatGenie disponuje čtyřmi programy. Záleží pouze na vás, jaký způsob čištění si nastavíte. Pohybový senzor v režimu aktivace kočkou spustí čištění do deseti minut po návštěvě kočky. Instalace toalety je nenáročná. Stačí ji připojit pouze k přívodu vody.