Zvykání koček na kočičí toaletu - jak na to

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
poklop
1 404,13 Kč bez DPH
1 699 Kč

Poklop k robotické toaletě CatGenie je určen pro kočky, které potřebují naprosté soukromí.

Kód: KCGD
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

Naučit kočku chodit na kočičí toaletu není vůbec problém. Je to z toho důvodu, že kočky jsou od narození čistotná a inteligentní zvířata. Umístěte toaletu tam, kde bude mít kočka dostatek klidu, a nic ji nebude stresovat. Kočičí toaletu nedávejte v blízkosti spotřebičů a misek na jídlo.

S toaletou CatGenie se nemusíte obávat, že by si kočička na ni nezvykla. Toaleta umožňuje kočičce zahrabávat, i když nepoužívá běžné stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné granule. Pro kočku je tato činnost zahrabávání důležitá.

CatGenií je automatickou toaletou, která se sama čistí a suší. Výkaly odchází potrubím, pryč z domu. Při čištění toalety se používá speciální roztok SaniSolution, který zajistí dokonalé vyčištění toalety a granulí. S touto toaletou nikdy nebudete řešit kupování steliva, žádný prach či zápach. Sami si navolíte způsob čištění toalety anebo si jej může kočka spustit sama pomocí čidla. Toaleta se pak čistí po každém opuštění toalety kočkou. Připojení toalety je jednoduché a zvládne jej každý. Toaletu můžete připojit pračkovou hadicí k WC, ale i k pračkovému odpadu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX