Moderní kočičí toaleta s automatickým splachováním

3 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie cartridge 02
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution bez vůně vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCB
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

Robotická kočičí toaleta Catgenie je revolučním a jediným kočičím záchodem na světě s plně automatickým splachováním a vymýváním. Je určena pro ty milovníky a majitele koček, kteří se nechtějí nebo nemají čas starat o čištění klasické kočičí toalety, nechtějí neustále v prodejnách s chovatelskými potřebami kupovat stelivo, čistit klasický kočičí záchod a použitým kočičím stelivem zatěžovat životní prostředí.

Celý cyklus probíhá plně automaticky a jednoduše. Deset minut po použití toalety se díky speciálním senzorům spustí automatický proces čištění, kdy plastové sítko odstraní pevné výkaly, roztok Sanisolution s vodou promyje biologicky rozložitelné omyvatelné granule a mísu, pevné výkaly jsou zkapalněny v násypníku, voda a odpady odtékají pryč odtokovou hadicí, horký vzduch vysuší granule i vnitřek mísy a toaleta je opět připravena k dalšímu použití. Lze samozřejmě nastavit i automatickou aktivaci procesu čištění či manuální spouštění tlačítkem. Jeden cyklus čištění kočičí toalety trvá zhruba 35 minut a v případě potřeby jej lze kdykoli přerušit tlačítkem Start-Pause.

Připojení automatické toalety pro kočky Catgenie zvládne každý manuálně zručný člověk, není nutná instalace odborníkem. Základní výbava obsahuje podrobný manuál k sestavení a instalaci zařízení. K zapojení kočičí toalety Catgenie je potřeba pouze přívod studené vody a odpadní trubka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX