Automatický záchod pro kočky bez choroboplodných zárodků

3 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie cartridge 02
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution bez vůně vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCB
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

Patříte i vy mezi majitele a milovníky koček? Pak jsou následující řádky cíleny přesně na vás. Kočky jsou od přírody velmi čistotná zvířata, nicméně jako všichni ostatní tvorové i kočky jsou bohužel přenašeči nejrůznějších druhů onemocnění. Vysoce infekční jsou pak především jejich výkaly, se kterými majitelé těchto tvorů musejí chtě nechtě přicházet do kontaktu, když jednou dvakrát týdně čistí kočičí toaletu. Jakákoli manipulace uvolní do vzduchu velké množství choroboplodných zárodků, které můžete velmi snadno vdechnout. Navíc kočičí trus obalený stelivem a umístěný do igelitového sáčku, který vyhodíte do popelnice, bude dlouhou dobu ležet na skládce, kde kvůli plastu nebude docházet k rozkladu. Nešlo by to tedy jinak?

Robotická toaletaCatgenie – jde to i jinak

S řešením přichází automatická kočičí toaleta Catgenie, která všechny výše uvedené problémy vyřeší. Vše, co potřebujete pro její zprovoznění, je přípojka k elektřině, přístup ke studené vodě a napojení na společný WC odtok. Ve vnitřní části se namísto klasického steliva nacházejí omyvatelné a biologicky rozložitelné granule. Ty umožní kočce po použití toalety trus zahrabat (což je pro ni přirozené), ale zároveň nebudou znečišťovat životní prostředí, protože se po spláchnutí do odtoku po chvíli rozpustí.

Jak tedy automatická toaleta Catgenie funguje?

Kočka vleze do vnitřní části, použije toaletu a v okamžiku, kdy ji opustí, dojde k aktivaci čisticího režimu, který sestává ze tří fází. V prví fázi jsou odstraněny samotné výkaly – tekutá složka proteče přes granule, pevná je sesbírána do násypníku a rovněž odvedena do odtoku. Následuje čištění – nejprve proudem studené vody a hned vzápětí jsou granule propláchnuty čistícím roztokem SaniSolution, který zajistí hygienicky čisté podmínky. Poslední fází je prosušení granulí proudem horkého vzduchu. Poté je toaleta opět připravená k použití.

Nastavitelné režimy u toalety Catgenie

Abyste měli manipulaci a ovládání co nejjednodušší, nabízí Catgenie tři různé režimy chodu:

  1. AUTOMATICKÉ SPOUŠTĚNÍ KOČKOU: V tomto režimu se toaleta spustí pokaždé, když kočka toaletu použije. Režim je vhodný v případě, že toaletu používá jedna nebo nejvýše dvě kočky. Navíc máte vždy jistotu, že je vše naprosto čisté.
  2. AUTOMATICKÝ CHOD S PRAVIDELNÝM SPOUŠTĚNÍM: Jestliže máte více než dvě kočky, je vhodný právě tento chod – můžete nastavit automatické čištění jednou až čtyřikrát denně (tedy každých 24, 12, 8 nebo 6 hodin) v závislosti na počtu zvířat.
  3. MANUÁLNÍ SPUŠTĚNÍ: Poslední nabízený režim můžete brát buď samostatně, nebo jako doplněk ke dvěma výše popsaným možnostem. Manuální ovládání je také vhodné v případě, že vaši kočku teprve učíte používat Catgenii – můžete čištění spustit až v době, kdy kočka není na doslech (neznámý zvuk by ji mohl vyděsit).

Pevně věříme, že vás naše nabídka zaujala. Catgenie je novinkou na českém trhu, ale jsme přesvědčeni, že si i zde velmi brzy najde své zastánce a že budete s jejími službami více než spokojeni.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX