Robotická toaleta pro kočky s krytem

3 položek celkem
CGE1121
12 223,14 Kč bez DPH
14 790 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
Rohozupravavel
784,30 Kč bez DPH
949 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGM
geniedoor catgenie 120
784,30 Kč bez DPH
949 Kč

Průhledná dvířka k poklopu.

Kód: KCGPD

Pokud máte jako domácího mazlíčka u vás v bytě mňoukající čtyřnohé stvoření, tak vám jistě není neznámý pohled na rozsypané stelivo všude okolo kočičí toalety. Kočky mají zkrátka potřebu po vykonání potřeby vše „zamaskovat“, no a některé to dělají tak vehementním způsobem, že nepořádek po nich zůstává i ve vzdálenosti několika desítek centimetrů od mísy. Pokud vás už nebaví běhat třikrát denně se smetákem či vysavačem ve snaze zamezit roznesení granulí do ostatních místností, měli byste popřemýšlet o pořízení si nové moderní toalety Catgenie se samočisticím programem a krytem, jež popsané situaci předchází.

Catgenie vám zjednoduší práciKočičí záchod s granulemi

Kočičí toaleta Catgenie je ideálním řešením pro ty, které už nebaví neustálé čištění běžného kočičího záchodu a raději by svůj volný čas věnovali příjemnějším činnostem. Tato toaleta se sama automaticky vyčistí pokaždé, co ji váš domácí mazlíček použije. Díky pohybovému čidlu přístroj ví, kdy může spustit kryt a začít omývat biologicky rozložitelné granule roztokem SaniSolution, jenž je vyčistí. Odpadní voda následně odteče do kanalizace a granule jsou vysušeny horkým vzduchem.

A toto vše zvládne toaleta Catgenie sama, bez jakékoli vaší asistence. Vaše domácnost se tak stane mnohem čistější a vy se nebudete muset obávat nebezpečných mikroorganismů, které se v běžném stelivu vyskytují a šíří po bytě. Další výhodou je eliminace nepříjemných pachů, které jsou díky častému čištění naprosto potlačeny. Zakupte si proto nový kočičí záchod Catgenie a sami uvidíte, že se péče o vaši kočku stane daleko jednodušší.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení