Robotická toaleta pro kočky s krytem

4 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
Rohozupravavel
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGM
geniedoor catgenie 120
784,30 Kč bez DPH
949 Kč

Průhledná dvířka k poklopu.

Kód: KCGPD
catgenie mat
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGPM

Pokud máte jako domácího mazlíčka u vás v bytě mňoukající čtyřnohé stvoření, tak vám jistě není neznámý pohled na rozsypané stelivo všude okolo kočičí toalety. Kočky mají zkrátka potřebu po vykonání potřeby vše „zamaskovat“, no a některé to dělají tak vehementním způsobem, že nepořádek po nich zůstává i ve vzdálenosti několika desítek centimetrů od mísy. Pokud vás už nebaví běhat třikrát denně se smetákem či vysavačem ve snaze zamezit roznesení granulí do ostatních místností, měli byste popřemýšlet o pořízení si nové moderní toalety Catgenie se samočisticím programem a krytem, jež popsané situaci předchází.

Catgenie vám zjednoduší práciKočičí záchod s granulemi

Kočičí toaleta Catgenie je ideálním řešením pro ty, které už nebaví neustálé čištění běžného kočičího záchodu a raději by svůj volný čas věnovali příjemnějším činnostem. Tato toaleta se sama automaticky vyčistí pokaždé, co ji váš domácí mazlíček použije. Díky pohybovému čidlu přístroj ví, kdy může spustit kryt a začít omývat biologicky rozložitelné granule roztokem SaniSolution, jenž je vyčistí. Odpadní voda následně odteče do kanalizace a granule jsou vysušeny horkým vzduchem.

A toto vše zvládne toaleta Catgenie sama, bez jakékoli vaší asistence. Vaše domácnost se tak stane mnohem čistější a vy se nebudete muset obávat nebezpečných mikroorganismů, které se v běžném stelivu vyskytují a šíří po bytě. Další výhodou je eliminace nepříjemných pachů, které jsou díky častému čištění naprosto potlačeny. Zakupte si proto nový kočičí záchod Catgenie a sami uvidíte, že se péče o vaši kočku stane daleko jednodušší.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX