Robotická toaleta pro kočky s krytem

 

Pokud máte jako domácího mazlíčka u vás v bytě mňoukající čtyřnohé stvoření, tak vám jistě není neznámý pohled na rozsypané stelivo všude okolo kočičí toalety. Kočky mají zkrátka potřebu po vykonání potřeby vše „zamaskovat“, no a některé to dělají tak vehementním způsobem, že nepořádek po nich zůstává i ve vzdálenosti několika desítek centimetrů od mísy. Pokud vás už nebaví běhat třikrát denně se smetákem či vysavačem ve snaze zamezit roznesení granulí do ostatních místností, měli byste popřemýšlet o pořízení si nové moderní toalety Catgenie se samočisticím programem a krytem, jež popsané situaci předchází.

 

roboticka_toaleta_catgenie_120_s_poklopem_a_rohoziCatgenie vám zjednoduší práci

Kočičí toaleta Catgenie je ideálním řešením pro ty, které už nebaví neustálé čištění běžného kočičího záchodu a raději by svůj volný čas věnovali příjemnějším činnostem. Tato toaleta se sama automaticky vyčistí pokaždé, co ji váš domácí mazlíček použije. Díky pohybovému čidlu přístroj ví, kdy může spustit kryt a začít omývat biologicky rozložitelné granule roztokem SaniSolution, jenž je vydezinfikuje. Odpadní voda následně odteče do kanalizace a granule jsou vysušeny horkým vzduchem.

A toto vše zvládne toaleta Catgenie sama, bez jakékoli vaší asistence. Vaše domácnost se tak stane mnohem čistější a vy se nebudete muset obávat nebezpečných mikroorganismů, které se v běžném stelivu vyskytují a šíří po bytě. Další výhodou je eliminace nepříjemných pachů, které jsou díky časté dezinfekci naprosto potlačeny. Zakupte si proto nový kočičí záchod Catgenie a sami uvidíte, že se péče o vaši kočku stane daleko jednodušší.