Samočisticí automatická toaleta pro dvě kočky

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
poklop
1 404,13 Kč bez DPH
1 699 Kč

Poklop k robotické toaletě CatGenie je určen pro kočky, které potřebují naprosté soukromí.

Kód: KCGD
geniedoor catgenie 120
784,30 Kč bez DPH
949 Kč

Průhledná dvířka k poklopu.

Kód: KCGPD

Plně automatický kočičí záchod s permanentním omyvatelným stelivem, plně biologicky rozložitelným, ekologickým a v případě požití zcela neškodným, protože trávicím traktem pouze projde, je jedinečnou novinkou v této oblasti. Samočisticí toaleta pro kočky Catgenie je revoluční, robotická, plně automatická toaleta, která dokonale usnadní soužití s kočkou. Díky kočičí toaletě Catgenie už nikdy nebudete muset čistit kočičí záchod, kupovat stelivo, nebude vás trápit zápach z kočičího záchodu a nepořádek a prach kolem něj. Lze ji zapojit do běžné koupelny a dle potřeby nastavit samočisticí program, který maximálně vyhovuje potřebám a počtu koček v domácnosti.

V případě, že jste majiteli dvou kočiček, bude pro vás tato automatická samočisticí toaleta skvělým řešením, nejen z důvodu ekologického provozu, ale také z důvodu spotřeby. V běžném případě by bylo nutno mít pro každou kočku vlastní záchod a zvýšila by se tak dvojnásobně spotřeba steliva. Majitelé dvou a více koček jistě dobře vědí, že kočky jsou na znečištěnou a použitou toaletu háklivé, proto raději znečistí její okolí, než aby ji použily. Tento fakt v případě samočisticí automatické toalety Catgenie odpadá. Tato toaleta je po každém použití kočkou automaticky vyčištěna. V praxi to znamená skutečnost, že po každém použití toalety je nastaveno čištění formou „aktivace kočkou“, a tak je toaleta po každém použití hygienicky čistá, bez zápachu a připravená na další použití. Tento cyklus čištění toalety trvá zhruba 35 minut. Režim „aktivace kočkou“ je z ekonomického hlediska nejvýhodnějším režimem čištění a stejně tak je velice praktický, poté co si kočka zvykne toaletu používat. Zpočátku, při navykání kočky na automatickou samočisticí toaletu, je vhodnější volit režim „čištění manuálně“ tlačítkem START.

Automatickou splachovací toaletu doporučují veterináři a zkušení chovatelé. Poté co si na její přítomnost a použití vaše kočka/kočky zvyknou, maximálně doceníte její výhody a jednoduchost použití oproti původnímu způsobu pravidelného vynášení kočičích výkalů spojeného s nákupem nového a nového kočičího steliva, prachem, zápachem a choroboplodnými zárodky ve znečištěném stelivu. Svůj život se svými kočičími miláčky budete dělit na dobu před a po pořízení samočisticí automatické toalety Catgenie.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX