Samočistící toaleta pro kočku CatGenie

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
catgenie cartridge tra
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution s vůní vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCS
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

Samočistící toaleta pro kočku CatGenie je revoluční kočičí robotická toaleta, která nám dokonale usnadní soužití s kočkou. Díky kočičí toaletě CatGenie už nikdy nebudeme muset čistit kočičí záchod, kupovat stelivo, nikdy nás nebude trápit zápach z kočičího záchodku nebo nepořádek a prach kolem.

Toaleta CatGenie se zapojí do běžné koupelny a nastaví dle našich potřeb ze tří různých druhů čistících programů. Ty můžeme nastavit podle počtu koček v domácnosti nebo našich potřeb. Nastavení může být manuální spínání, sepnutí po každém použití toalety kočkou nebo automatické po několika hodinách.

Toaleta a speciální plastikové použité granule se čistícím programem a použitým roztokem dokonale vyčistí, vysuší a jsou připraveny k dalšímu použití kočkou. Toaleta je hygienicky čistá a bez zápachu.

Máte dotaz? Volejte ZDARMA naši infolinku 800 350 350

Více o kočičí toaletě Catgenie:

- Kočičí záchod s permanentním omyvatelným stelivem

- Moderní kočičí toaleta pro několik koček

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX