Uzavřená robotická kočičí toaleta s roštem

4 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
Rohozupravavel
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGM
geniedoor catgenie 120
784,30 Kč bez DPH
949 Kč

Průhledná dvířka k poklopu.

Kód: KCGPD
catgenie mat
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGPM

Máte doma hodně elektrických spotřebičů? Vysavač, pračku, myčku, mikrovlnnou troubu… Uměli byste si představit život bez nich? To asi sotva. A stejné to bude v případě, že se rozhodnete si pořídit automatickou kočičí toaletu Catgenie, která vám nejen usnadní práci, ale zároveň vám pomůže udržet dům hygienicky čistý a bez zápachu. Vynášení zapáchající kočičí toalety plné bakterií bude minulostí. O co tedy jde?

Samočistící záchod pro kočkyKočičí automatická toaleta Catgenie – skvělý pomocník, který vám usnadní práci

V případě, že máte doma jednu či více koček, musíte jistě každou chvíli řešit vynášení jejich výkalů z „písku“. To není zrovna ten nejvíce hygienický postup. Navíc se pak odpad v plastikových sáčcích hromadí na skládkách, kde se nerozkládá. Catgenie je pravým opakem. Zapojení je přitom velmi jednoduché – postačí zajistit, aby byl přítomen zdroj elektrické energie, přívod studené vody a nakonec napojení na společný WC odtok. Abyste zvýšili bezpečnost používání, doporučujeme toaletu Catgenii umístit na nevodivou podložku (např. plast nebo dřevo).

Vnitřní část je vystlána speciálními granulemi, které jsou na rozdíl od klasického kočičího steliva omyvatelné a biologicky rozložitelné a neznečišťují životní prostředí. Navíc umožní kočce hrabat, což je pro ni naprostá přirozenost. Poté, co kočka toaletu opustí, je spuštěn režim čištění, který sestává ze tří fází:

  • První fáze: Nejprve probíhá odstranění kočičích výkalů – tekutá složka proteče přes granule do odtoku a pevná část je sesbírána do násypníku, který ji rovněž zlikviduje.
  • Druhá fáze: Následně probíhá pročištění zbylých granulí nejprve prostřednictvím proudu studené vody, která vymyje veškeré případné zbytky nečistot, a následně jsou granule ještě čištěny roztokem SaniSolution, který je dávkován v závislosti na nastaveném režimu.
  • Třetí fáze: V poslední fázi dochází k vysušení granulí proudem horkého vzduchu, čímž je toaleta opět připravena k použití.

Nastavitelné programy u kočičí toalety Catgenie

Jak již bylo zmíněno výše, je možné využívat několika módů, což práci s Catgenií velmi usnadňuje. Na výběr máte ze tří variant. První z nich je automatická aktivace kočkou. Tento program doporučujeme v případě, že toaletu používá jedna nebo nejvýše dvě kočky. Mód je výhodný hned z několika hledisek – můžete si být jisti, že je toaleta vždy hygienicky čistá a také dávkování je tomuto režimu uzpůsobeno tak, aby nebylo použito ani moc ani málo roztoku SaniSolution. Druhou možností je automatická aktivace po určitém časovém úseku. Nastavit časovač můžete na každých 24, 12, 8 nebo 6 hodin – v závislosti na vašich požadavcích a také na počtu koček. A poslední možnost můžete brát buď jako samostatnou variantu, nebo jako účinný doplněk ke dvěma výše zmíněným variantám – jedná se o manuální spuštění procesu.

Jak funguje CatGenie?

Na závěr doufáme, že vás naše nabídka zaujala. Jsme si jistí, že pokud se rozhodnete do kočičí toalety Catgenie investovat, určitě nebudete litovat a na nového pomocníka časem nedáte dopus

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX