Automatická kočičí toaleta s poklopem

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
poklop
1 404,13 Kč bez DPH
1 699 Kč

Poklop k robotické toaletě CatGenie je určen pro kočky, které potřebují naprosté soukromí.

Kód: KCGD

Jste milovníkem koček a jednu, dvě nebo i víc máte doma? Pak to určitě znáte – co chvíli musíte vynášet odpad z kočičího záchodku, který po použití začne velmi rychle zapáchat. Zápach je sice nepříjemný, ale není to hlavní potíž – přemýšleli jste někdy nad tím, kolik bakterií a choroboplodných zárodků obsahuje kočičí trus? Nehledě na to, že spousta nemocí je přenosných i na lidi. V případě, že se chcete případným potížím vyhnout, ale na své čtyřnohé mazlíčky nedáte dopustit, máme pro vás skvělou alternativu – kočičí automatickou toaletu Catgenie.

Jednoduchý a účinný pomocník Catgenie – jak vlastně funguje?Kočičí toaleta pro více koček

Je to snadné – přístroj stačí napojit na zdroj studené vody, zajistit připojení k hromadnému WC odtoku a k elektrické energii. (Pro zvýšení bezpečnosti doporučujeme umístit Catgenii na plastovou nebo dřevěnou položku.) Dovnitř se umístí speciální biologicky rozložitelné granule, které na rozdíl od steliva neznečišťují životní prostředí. Navíc kočce umožňují hrabat, což je její přirozenost.

Když kočka použije toaletu, tekutá složka výkalů proteče do odtoku a pevná složka je nabrána a násypníkem odstraněna. Následuje promytí granulí vodou a poté čistícím roztokem SaniSolution, který odstraní veškeré pozůstatky nečistot. V poslední fázi jsou ještě granule přesušeny proudem horkého vzduchu a toaleta je opět čistá.

Zvykání si kočky na Catgenie

Není kočka jako kočka – některé si zvyknou okamžitě, jiným je třeba dát čas, případně jim trochu pomoci. Jestliže vaše kočka patří mezi ty ostýchavější, můžete jí vše usnadnit tak, že vedle Catgenie necháte stát starý použitý záchod, který bude zapáchat – kočky obecně nerady chodí do špinavého prostředí. Druhý tip, který byste mohli ocenit, je zapínat Catgenii jenom v době, kdy není kočka na doslech – ať se zbytečně nelekne neznámého zvuku.

Režimy automatické toalety Catgenie

Pro usnadnění používání Catgenie nabízí tři různé režimy: aktivace kočkou, automatická aktivace a manuální řízení tlačítkem Start.

  • AKTIVACE KOČKOU: Toaleta se v tomto režimu spustí pokaždé, když ji kočka opustí. Režim je vhodný hlavně v případě, že máte jednu nebo nejvýše dvě kočky. Díky flexibilnosti spouštění máte jistotu, že je toaleta vždy čistá
  • AUTOMATICKÁ AKTIVACE: V tomto režimu je možné nastavit automatické čištění každých 24, 12, 8 nebo 6 hodin. Volba se odvíjí zpravidla od počtu koček.
  • MANUÁLNÍ ŘÍZENÍ: Manuální ovládání můžete využít jako doplňkový systém ke dvěma předchozím, nebo jej můžete využívat zcela samostatně v případě, že si vaše kočka na Catgenii teprve zvyká.

Co tedy dodat na závěr?

Catgenie je novinkou na českém trhu, kterou si jistě velmi brzy oblíbí všichni chovatelé koček. Je to jako s elektrickými domácími spotřebiči – dokud jste je neměli, nevadilo vám to, ale poté co jste si je pořídili, už byste na ně nedali dopustit a neumíte si představit život bez nich. S robotickou toaletou Catgenie to bude stejné – už nikdy nebudete nuceni vynášet po kočkách výkaly plné bakterií.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX