Automatický záchod pro kočky - aktivace kočkou

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
poklop
1 404,13 Kč bez DPH
1 699 Kč

Poklop k robotické toaletě CatGenie je určen pro kočky, které potřebují naprosté soukromí.

Kód: KCGD
catgenie cartridge 03
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Čistící kazeta pro automatickou toaletu CatGenie. Efektivně odstraňuje nečistoty z obtížně přístupných částí a pomáhá předcházet ucpávání potrubí vodním kamenem.

Kód: KCGMC

Automatický záchod pro kočky má několik možností nastavení, kdy se sám vyčistí. Majitelé kočky nebo koček a robotické toalety už se nemusí o nic starat. Nastavení u automatického záchodu je možné třemi způsoby.

Prvním je manuální spouštění, kdy mačkáme tlačítko, když chceme záchod vyčistit. Další způsob je Cat start, který sám čistí záchod 10 minut po tom, co ho kočka použije. Tato funkce je nejvíce doporučována a je nejvíce ekologická a ekonomická. Funkce dbá i na dobu aktivity a spánku, kdy se toaleta několik hodin nečistí, jelikož kočka velkou část dne prospí. Pokud máme více koček, předejdeme tímto programem případným problémům s odmítáním použití znečištěné toalety.

Funkce Auto start nám umožňuje nastavit toaletu na čištění dvakrát, čtyřikrát nebo šestkrát denně dle naší potřeby nebo dle počtu koček v domácnosti. Při tomto programu je nejlepší zvolit si harmonogram a hodiny čištění podle aktivity naší kočky nebo koček.

Máte dotaz? Volejte ZDARMA naši infolinku 800 350 350

Více o kočičí toaletě Catgenie:

- Hygienický záchodek pro kočku a kotě

- WC toaleta pro kočku Catgenie

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX