Hygienický záchodek pro kočku a kotě

3 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie cartridge tra
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution s vůní vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCS
catgenie cartridge 03
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Čistící kazeta pro automatickou toaletu CatGenie. Efektivně odstraňuje nečistoty z obtížně přístupných částí a pomáhá předcházet ucpávání potrubí vodním kamenem.

Kód: KCGMC

Kočičí záchody jsou obecně považovány za prostředí nepříliš voňavé a plné choroboplodných zárodků, zvláště pokud má kočka přístup i ven a živí se potravou, kterou uloví. Ne každému majiteli kočky nebo kotěte dělá úklid a čistění této toalety dobře a obecně to není příliš oblíbená činnost.

Pokud vlastníme více koček, zabere i dost času udržet kočičí toaletu hygienicky čistou a bez zápachu. Skvělou variantou je v tomto případě robotický kočičí záchod. Jak již název napovídá, tento záchod má plně automatizované funkce čištění. Díky různým variantám časovače může být čistý po každém použití kočkou.

Robotická toaleta se za použití čistícího roztoku sama propláchne. Speciální biologicky rozložitelný omyvatelný granulát se tím vyčistí, vysuší a je připraven na další použití, hygienicky čistý a bez zápachu. Kočky si na robotickou toaletu lehce zvyknou. Záchodek lze použít i pro koťata od cca půl roku stáří.

Máte dotaz? Volejte ZDARMA naši infolinku 800 350 350

Více o kočičí toaletě Catgenie:

- Moderní kočičí toaleta pro několik koček

- Kočičí toaleta s automatickým splachováním

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX