WC toaleta pro kočku CatGenie

3 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie cartridge 02
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution bez vůně vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCB
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

WC toaleta pro kočku CatGenie je robotická kočičí toaleta, která nám velmi usnadní soužití s kočičím mazlíčkem či více kočkami v domácnosti. S touto toaletou už nikdy nebudete muset čistit kočičí záchod, potýkat se s jeho zápachem, prachem, ani nikdy kupovat kočičí stelivo.

Kočičí toaleta CatGenie se sama čistí, vysouší a pomocí připojení k přívodu vody se i odpad sám vypustí. WC toaleta pro kočky je výborným řešením pro více koček v domácnosti, pro časově vytížené majitele koček nebo pro ty, kteří si rádi ulehčí práci.

Používáním WC toalety pro kočku CatGenie mimo další výhody také šetříme životní prostředí, jelikož klasické kočičí stelivo je nahrazeno biologicky rozložitelnými omyvatelnými granulemi, který se stále čistí a není třeba je měnit. Díky speciálnímu čistícímu roztoku je toaleta stále svěží, hygienicky čistá a bez zápachu.

Máte dotaz? Volejte ZDARMA naši infolinku 800 350 350

Více o kočičí toaletě Catgenie:

- Splachovací WC pro kočky a koťata

- Kočičí záchod s permanentním omyvatelným stelivem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX