Co všechno pořídit pro nové kotě?

3 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG
catgenie cartridge 03
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Čistící kazeta pro automatickou toaletu CatGenie. Efektivně odstraňuje nečistoty z obtížně přístupných částí a pomáhá předcházet ucpávání potrubí vodním kamenem.

Kód: KCGMC

Nepodceňujte vaše rozhodnutí a na příchod nového kotěte do vaší domácnosti se řádně připravte. Když se rozhodnete pro pořízení kočky, počítejte s tím, že vás to budu stát i nějaké peníze. Připravte kočičce misky na vodu, které rozmístěte po celém bytě, aby byl zajištěný neustálý přístup k vodě. Měli byste mít nachystané i misky na granulky. Kočičí strava by měla být vyvážena. Pak k takovým krmivům není zapotřebí přidávat žádné doplňky.

Dalším důležitým bodem je toaleta se stelivem, neboť kočka vyhledává místa, kde zahrabává své exkrementy. Kočky jsou čistotná zvířata, na kočičí záchod se naučí chodit sami. Stačí jim místo s toaletou párkrát ukázat. Revolučním řešením kočičí hygieny je automatická toaleta CatGenií, která je ekologická, bez zápachu a prachu. Toaleta se sama čistí, umývá a vysouší. U CatGenie se používají biologicky rozložitelné omyvatelné granule. Tyto granule nepráší, nemusí se neustále měnit a nezatěžují životní prostředí. Odpad odchází z domu potrubím pryč a vy se nemusíte o nic starat.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX