Jak naučit kočku chodit na kočičí záchod?

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG
catgenie cartridge 03
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Čistící kazeta pro automatickou toaletu CatGenie. Efektivně odstraňuje nečistoty z obtížně přístupných částí a pomáhá předcházet ucpávání potrubí vodním kamenem.

Kód: KCGMC

Pořídili jste si novou kočičku? Nejspíš ji bude chvilku trvat, než si zvykne na nové prostředí a lidi. Proto dejte kočičce dostatek času, ať si zvykne na svůj nový domov.

Kočičí záchod je pro majitele koček jedním z nejdůležitějších vybavení. V okamžiku, jak se kočka trošku rozkouká, ukažte ji i záchod. Kočka velmi rychle pochopí, kde má vykonávat svou potřebu. Základem je vybrat vhodné místo, kde umístíte kočičí toaletu. Kočka nebude vykonávat potřebu na rušném místě, kde je všem na očích. Proto vždy volte nějaký klidný koutek, kde má soukromí. Můžete ji i ukázat, že v toaletě může hrabat. Je doporučováno vzít kočičí packu a dát ji na „stelivo“, aby si sama mohla ověřit, že může zahrabávat. Toaleta používá biologicky rozložitelné granule, které se za pomocí čistícího roztoku spolu s toaletou čistí a zároveň vysuší. Následně všechny výkaly odchází odpadním potrubím z domu pryč. Automatická toaleta CatGenie nabízí pohodlí a komfort pro vás i vaši kočku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX