Která kočičí rasa je nejvhodnější do domácnosti?

3 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG
catgenie cartridge 03
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Čistící kazeta pro automatickou toaletu CatGenie. Efektivně odstraňuje nečistoty z obtížně přístupných částí a pomáhá předcházet ucpávání potrubí vodním kamenem.

Kód: KCGMC

Získejte přízeň koček a uvidíte, že se z nich stanou vaši věrní společníci, kteří nemohou chybět v žádné domácnosti. Kočky se vždy řídí svým instinktem a projevují svůj temperament ve všech situacích. Při pořízení kočky si uvědomte, jakou si vlastně chcete vybrat. Koček je mnoho druhů, a každá má jiné charakterové vlastnosti. Britská kočka je ideální pro starší lidi, je dobromyslná a klidná. Naopak Mainská mývalí potřebuje neustálý kontakt a zábavu. V žádném případě nemá ráda samotu. Kvůli nádherným modrým očím a upřenému pohledu, je velmi oblíbenou kočkou Birma, která nevyžaduje zvláštní péči, je nezávislá, má ráda klid a nedotírá.

Pokud máte doma kočku, zajisté vám nemůže chybět ani kočičí toaleta. Dopřejte vaší kočce to nejlepší a pořiďte ji automatickou toaletu CatGenií. Toaleta nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné granule. Pouhým stisknutím tlačítka zajistíte dokonale čistou toaletu bez zápachu a choroboplodných zárodků a bakterií. CatGenie se za pomocí čistícího roztoku sama vyčistí a vysuší. Následně veškeré výkaly odchází potrubím z domu pryč. S CatGenií budete mít vy i vaše kočka zajištěný dokonalý komfort.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX