Jak naučit kočku na záchod

4 položek celkem
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG
Rohozupravavel
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGM
geniedoor catgenie 120
784,30 Kč bez DPH
949 Kč

Průhledná dvířka k poklopu.

Kód: KCGPD
catgenie mat
1 156,20 Kč bez DPH
1 399 Kč

Předložka k robotické toaletě Catgenie.

Kód: KCGPM

Kočky jsou velmi čistotné a inteligentní stvoření. Častokrát stačí, abyste kočičce ukázali místo s toaletou, a jakmile pochopí, k čemu toaleta slouží, zvykne si na ni a bude ji používat. Přitom samotné umístění toalety hraje důležitou roli.

Nebude-li místo kočce vyhovovat, tak vám na záchod chodit nebude. Je vhodné umístit toaletu tam, kde je klid a při vykonání potřeby ji nebude nic stresovat.
Zároveň, pořídíte-li kočce automatickou toaletu CatGenií, kočka bude mít neustále pocit čistoty a tak uspokojíte její potřebu.

Kočky jsou totiž odjakživa nejčistotnější zvířata. Automatická robotická toaleta CatGenie je jedinou kočičí toaletou na světě, která čistí, splachuje a vysouší. Součástí jsou trvanlivé omyvatelné biologicky rozložitelné granule, které se promývají vodou spolu se zdravotně nezávadným čistícím prostředkem SaniSolution. Granule nepráší a jsou omyvatelné. Nejenže už nebudete muset stále kupovat stelivo, ale ani toaletu čistit. Toaleta CatGenií odvede veškeré nečistoty pryč z vašeho domova. A tím zajistíte jedinečný komfort vaší kočce.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX