Kočičí toaleta s automatickým splachováním

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie cartridge tra
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution s vůní vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCS

Kočičí toaleta s automatickým splachováním nám velkou měrou ulehčí péči o kočku nebo kočky v domácnosti. Kočičí toaletu je nutné připojit na přívod studené vody a dál se o vše postará. Kočičí toaleta se totiž podle nastavení, klidně po každém použití záchodku kočkou, sama spláchne. To znamená, že se stelivo a výkaly umyjí, samy spláchnou a toaleta se celá i vysuší.

Občas je potřeba doplnit do toalety speciální čistící roztok, občas zmáčknout nějaké tlačítko nastavení a jinak se o kočičí toaletu nemusíte starat. Pryč je nákup kočičího steliva, čištění záchodku, zápach, prach a bakterie z výkalů. Klasické kočičí stelivo je nahrazeno biologicky rozložitelnými omyvatelnými granulemi, které kočce umožní hrabání a používání toalety se tímto stává nejen ekonomické, ale i ekologické.

Máte dotaz? Volejte ZDARMA naši infolinku 800 350 350

Více o kočičí toaletě Catgenie:

- Záchod pro kočku s omyvatelnými permanentními granulemi

- Moderní kočičí toaleta pro několik koček

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX