Moderní kočičí toaleta pro několik koček

3 položek celkem
CGE1121
12 388,43 Kč bez DPH
14 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale permanentní biologicky rozložitelné...

Kód: KCG120PR
catgenie cartridge 02
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution bez vůně vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCB
catgenie cartridge 03
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Čistící kazeta pro automatickou toaletu CatGenie. Efektivně odstraňuje nečistoty z obtížně přístupných částí a pomáhá předcházet ucpávání potrubí vodním kamenem.

Kód: KCGMC

Majitelé více koček v jedné domácnosti dobře znají kočičí boje o čistý záchodek. Kočka, která je na znečištěnou kočičí toaletu háklivá, raději znečistí její okolí, než aby ji použila. Zvláště pokud ji použila předtím její kočičí rivalka.

Většinou je řešením více kočičích toalet nebo moderní kočičí toaleta, která se sama automaticky čistí. Robotická toaleta je ideálním řešením pro více koček i pro velmi zaměstnané majitele koček, kteří nemají dostatek času se o kočičí toaletu starat. Svým automatickým čištěním nám ulehčí práci a kočky budou mít svoji toaletu vždy čistou a připravenou k použití.

Automatické čistění je prováděno podle nastavení, např. vždy po použití toalety kočkou. Pro nás je tím usnadněna práce s čištěním toalety a také nemusíme kupovat kočičí stelivo, protože kočičí robotická toaleta je naplněna biologicky rozložitelnými omyvatelnými granulemi. Ty se po vyčistění speciálním roztokem také vysuší a jsou připraveny na další použití.

Máte dotaz? Volejte ZDARMA naši infolinku 800 350 350

Více o kočičí toaletě Catgenie:

- Splachovací WC pro kočky a koťata

- Samočistící toaleta pro kočku Catgenie

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX