Originální a neoriginální omyvatelné granule pro kočičí záchod CatGenie

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
catgenie cartridge tra
577,69 Kč bez DPH
699 Kč

Náhradní čistící roztok SaniSolution s vůní vhodný pro automatickou toaletu pro kočky Catgenie. Exkluzivní složení roztoku bylo testováno a schváleno veterináři.

Kód: KCGCS
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

Majitelé koček v domácnosti jistě vědí, jak je věčný a stále se opakující nákup kočičího steliva otravný. Nejen že musíme hlídat, jestli ho máme dostatek, ale kvalitní kočičí písek je i docela drahý. Navíc jeho používání není ekologické a vzhledem k již zmíněným výdajům ani ekonomické.

Záchod pro kočky s biologicky rozložitelnými omyvatelnými granulemi nás ale těchto problémů zbaví. Tyto plastové granule v robotické toaletě mají jedinou funkci a to umožnit kočce hrabání. Jinak se nehrudkují jako klasické stelivo. Výkaly nijak nezadržují. Při procesu čistění toalety jsou výkaly vyplaveny a plastikové granule jsou očištěny a dále se používají.

Díky speciálnímu roztoku jsou stále hygienicky čisté a bez zápachu, stejně jako celá toaleta. Omyvatelné granule jsou recyklovatelné a biologicky rozložitelné, takže ani při spláchnutí neničí životní prostředí. Pro kočky není případné pozření granulí nebezpečné, granule pouze projdou trávicím traktem.

Granule CatGenie představují speciální směs vyvinutou tak, aby uspokojila různorodé požadavky většiny koček. Pokud jde o stelivo v kočičím záchodu, každá kočka má jiné preference. Zatímco jedna může být citlivá na určitou charakteristiku steliva, jiná kočka shledá jako důležité něco jiného. Celkové shrnutí těchto vlastností je ovlivněno velikostí, tvarem, vůní, suchostí, atd. Kromě těchto charakteristik, které splňují potřeby koček, existují i některé technické požadavky, jako je velikost, tvar, měrná hmotnost, koeficient tření, absorpce vody a další. Dalším důležitým parametrem je ekologie a také požadavky zákazníků. Například biologická odbouratelnost a schopnost opětovného použití. Granule CatGenie v sobě spojují všechny tyto vlastnosti vyspecifikované na základě rozličných požadavků.

Všechno tohle jsme zjistili již na počátku vývoje, když jsme se snažili používat běžné granule z plastikářského průmyslu. Výsledkem bylo odmítnutí u mnoha koček. Na úplném začátku používání a navykání kočky na CatGenie představují granule obzvláště důležitý moment, protože kočka byla doposud zvyklá na jiné podmínky (umístění kočičího záchodu, zvuky, počet koček, jež používají stejnou toaletu…atd.).

Směs je vytvořena z polypropylenu, silikátových minerálů a ECM přídavků. Právě modul ECM je určen k biologickému odbourání. Přidává se do plastu, aby jej zpřístupnil specifickým bakteriím (které se nacházejí v odpadních nádržích, čističkách a na poli), které jej rozkládají. Tato látka se přidává v určitém množství, které je k procesu ideální. Pokud je obsažena v nižší míře, nemůže fungovat. Jsou-li granule smíchány s jinými plasty, směs nebude biodegradovatelná.

Máte dotaz? Volejte ZDARMA naši infolinku 800 350 350

Více o kočičí toaletě Catgenie:

- Ekologická kočičí toaleta

- Hygienický záchodek pro kočku a kotě

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX