Kočičí záchod pro náročné

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG
geniedoor catgenie 120
784,30 Kč bez DPH
949 Kč

Průhledná dvířka k poklopu.

Kód: KCGPD

Hledáte skutečného pomocníka, který vám ušetří čas, starosti i peníze? Seznamte se s inteligentní a plně automatickou toaletou pro kočky. CatGenie je skvělou investicí, která se vám brzy vrátí. V čem spočívají výhody a proč si ji zamilujete nejen vy, ale i vaše kočky?

Krabice s kočičím stelivem dříve nebo později zapáchá. Při jejím používání jste odkázání na zásobu steliva a lopatku, se kterou veškeré výkaly průběžně odstraňujete. I když jste pečliví, nemůžete si být jistí, že jste odstranili vše. Bohužel tak časem může vznikat nejen zápach, ale začnou se tvořit i choroboplodné zárodky. Věděli jste, že stelivo kontaminované kočičími výkaly a uložené do plastových sáčků skončí s největší pravděpodobností na skládkách? Tímto způsobem tak každým rokem vzniká na čtyři miliardy kilogramů nového odpadu, který se bohužel biologicky nerozkládá. To ovšem není případ CatGenie.

Jak CatGenie funguje?Kočičí toaleta

Zásadní výhodou toalety CatGenie je její automatický provoz. Stačí si zvolit z nabízených režimů. Buď se může toaleta čistit v pravidelných intervalech, nebo po každém použití kočkou neboli “aktivaci kočkou”. Robotická toaleta je napojena na přívod studené vody, která zajišťuje proplach a čištění granulátu. K tomu se navíc používá speciální roztok, který je šetrný k životnímu prostředí a samozřejmě naprosto neškodný pro kočičí miláčky. Granule, které nahrazují běžné stelivo, jsou omyvatelné, trvale použitelné a biologicky rozložitelné. Po použití se začnou granule prohrabovat pomocí plastového síta, které je společně s vodou odvede do odpadu. Granule jsou následně důkladně pročištěny a vysušeny pomocí horkého vzduchu. Toaleta je tak připravena k dalšímu použití.

Výhody robotické toalety

Toaleta CatGenie nabízí dokonale hygienické řešení bez prachu, choroboplodných zárodků, zápachu a steliva. Toto WC pro kočky je navíc vhodné i pro několik koček v domácnosti. Díky tomu jsou samozřejmě ušetřené náklady na stelivo znát ještě viditelněji. Již u dvou koček ročně ušetříte až na 170 kg steliva. CatGenie funguje pomocí čidel. Nemusíte se tak obávat, že by bylo zahájeno mytí, když se vaše kočka právě nachází na toaletě. Samotný cyklus čištění trvá po dobu 35 minut. V případě potřeby je ale možné jej kdykoli přerušit, a to s pomocí tlačítka Start-Pause.

Kam toaletu umístit?

Vzhledem k účelu se nabízí hned několik místností, kam můžete kočičí toaletu umístit. Jedná se o koupelnu, toaletu, prádelnu nebo technickou místnost. Tyto prostory jsou vhodné i z důvodu, že zpravidla obsahují přípojku na studenou vodu, odtokové potrubí (z pračky nebo WC) a elektrickou zásuvku. Připojení CatGenie je jednoduché a s pomocí manuálu jej zvládne naprosto každý.

Videa o CatGenie:

 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX