Kočičí záchod s automatickým splachováním a vymýváním granulí

3 položek celkem
5248576 tra
11 561,98 Kč bez DPH
13 990 Kč

Kočičí toaleta Catgenie funguje automaticky: splachuje výkaly, sama se umyje a vysuší. V automatické toaletě se nepoužívá stelivo, ale biologicky rozložitelné omyvatelné...

Kód: KCG120
poklop
1 404,13 Kč bez DPH
1 699 Kč

Poklop k robotické toaletě CatGenie je určen pro kočky, které potřebují naprosté soukromí.

Kód: KCGD
catgenie granule tra
CatGenie 120+ Granule
Skladem (>3 ks)
602,48 Kč bez DPH
729 Kč

Náhradní biologicky rozložitelné omyvatelné granule vhodné pro automatickou toaletu Catgenie.

Kód: KCGG

Kočka a wc CatGenieS pořízením si domácího mazlíčka přichází jistě mnoho radostí, ale také řada nepříjemných úkolů, se kterými se budete muset dennodenně potýkat. Pokud je vaším vysněným zvířátkem kočka, a ne pes, máte starání se o něj částečně ulehčeno. Kočku přece nemusíte chodit ven třikrát denně venčit, ale stačí jí pořídit kočičí toaletu, kde bude namísto toho moci vykonávat svou potřebu.

Nesmíte zapomenout, že i takový kočičí záchod potřebuje údržbu a pravidelné vyměňování použitého zapáchajícího steliva. Ve stelivu se totiž velmi rychle množí různé druhy mikroorganismů, které kočka poté šíří dále po vašem bytě a roznáší tímto způsobem choroboplodné zárodky, jež vám mohou způsobit zdravotní obtíže. Z tohoto důvodu není běžná kočičí toaleta tím nejlepším řešením. Raději než se obtěžovat s častým čištěním a potýkat se s nepříjemnými pachy linoucími se z mísy, zkuste vyměnit vaši starou kočičí toaletu za moderní záchod pro kočky Catgenie, který veškerou starost o hygienu převezme za vás.

Plně automatická moderní toaleta Catgenie

Toaleta Catgenie je výrobkem, který usnadnil starání se o domácího mazlíčka již několika stovkám spokojených zákazníků. Tato toaleta je plně automatizovaná, což znamená, že se po jejím použití zapne samočisticí program, jenž čistí omyvatelné granule přípravkem SaniSolution a následně je vysuší proudem horkého vzduchu. Toaleta bude tak po každém použití naprosto čistá a vy se přitom nebudete muset účastnit žádného nepříjemného „lovení“ exkrementů lopatkou z mísy. Kromě automatického programu můžete stiskem jednoho tlačítka toaletu vyčistit i během dne. Veškerá odpadní voda přitom odtéká přímo do kanalizace, čímž je eliminován nepříjemný zápach. Věříme, že si vy i vaše kočka moderní toaletu Catgenie oblíbíte.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×

Splátková kalkulačka ESSOX